Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Bandera party. . .

Výpovedná informácia o tom, ako sijú podaktorí ukrajinskí migranti v Česku.

Konkrétne v Plzni – organizujú Bandera party, na ktorých veselo tancujú mladí Ukrajinci, kým ich krajania vo vlasti zomierajú.

 

Správa o tom je v reportáži v linku

https://www.facebook.com/watch?v=1115886379811374

Je podľa mňa hanbou, že mladí chlapi mali možnosť poodchádzať z Ukrajiny namiesto plnenia si povinnosti brániť vlasť.

  • bandera-party2
 

A je vrcholom ich drzosti nazvať svoje žúry po vrahovi, ktorého bandy zabíjali aj československých občanov, a pritom sa nechať živiť ľuďom tej krajiny.

Mali by ich všetkých Česi zbaliť a poslať na Ukrajinu bojovať. Naď ich u nás môže vycvičiť – majú to cestou.

O Banderovi a jeho kumpánoch som sa vyjadrila tvrdo a pravdivo v blogu

https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2022/08/21/no-toto-11-boze-prosim-nedovol-nam-na-nich-zabudnut/

Tak ako Hitler nie je žiadna historicky kontroverzná osobnosť, ale vojnový zločinec, a žiadny normálny človek ho nebude velebiť, rovnako ani Bandera nie je nijakou osobnosťou historicky kontroverznou, ale vojnovým zločincom. A všetkým, ktorí v tom nemajú jasno, je to potrebné otvorene a hlasne pripomínať. V mene všetkých ním a jeho kumpánmi utýraných obetí.

U nás došlo k napadnutiu v Prešove, kde Patrika stojaceho pred podnikom partia Ukrajincov surovo dobila tak, že mu hrozia trvalé následky, detaily uvádza článok v linku

https://regiony.zoznam.sk/surovy-utok-partia-ukrajincov-dobila-mladeho-muza-hrozia-mu-dozivotne-nasledky/

Skutočne u nás 17-ročný ukrajinský študent po nociach žúruje kdekade – to z prospechového štipendia, či z akého príjmu? Skutočne som zvedavá, čo u nás študuje a či mu platíme ubytovanie ako „utečencovi“. Slovenskí 17-roční študenti na internátoch bývajúci asi nevyrážajú do ulíc po nociach, predpokladám, zjavne i dotyčnému ukrajinskému študentovi by bolo bývalo na prospech žiť na internáte s povinným dohľadom nad jeho štúdiom do 18 rokov. O ostatných účastníkoch incidentu je ticho – môžeme čakať, že tá ukrajinská partia bude platiť dotyčnému Slovákovi s trvalými následkami doživotne invalidný dôchodok?

Myslím, že čas vždy ukáže pravdu o ľuďoch. A o podaktorých Ukrajincoch je to pravda hodne nelichotivá.

Elena

K diskusii

Všimnite si, prosím, ako rýchlo podaktorí, keď im chýbajú argumenty ku reálnej téme, začnú motať niečo o Putinovi. Takže pre tých, ktorí majú problém i jednoduchý text prečítať s porozumením – podstatou blogu je, že v Plzni utečenci či dezertéri z Ukrajiny robia Bandera párty. Vážne to takto nazvali oni sami, a namiesto bola za vlasť či pomoci krajanom, ktorí v krajine zasiahnutej vojnou trpia, zvesela žúrujú.

Ďalšia časť blogu je venovaná prípadu z Prešova, kde Patrika napadli bezdôvodne zrejme nie triezvi Ukrajinci a spôsobili mu trvalé zdravotné následky. A nie, Putin ich na to nenaviedol.

Diskusia by preto mala smerovať ku vyjadreniam, či je v poriadku, ak niekto spôsobí ťažkú ujmu na zdraví niekomu v krajine, kde sa kŕmi a býva zadarmo.

A tiež, či je v poriadku robiť žúrky, pomenované po fašistickom banditovi, ktorého obete ležia na našom území.

Zdroj: https://elenaistvanova.blog.pravda.sk/2023/03/05/veru-8-bandera-party/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Přemysl Javornický 2023-03-06 22:08
Mladí neonaciští chazarští mafiánci se činí. Rozsudek nad nimi bude tvrdý. |iž brzy.
Citovat
#1 miroslav petr 2023-03-06 08:46
uprchne-li mladý muž před nástupem do války,aby povinně chránil svou vlast,za tuto vlastizradu by měl dostat trest smrti.a naše vláda to ještě podporuje...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře