Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Co vám ČT neřekne.

Soudruh Fialenko navštěvuje každý druhý den americkou ambasádu. Proto prohlásil: "Green deal je realita a nemá už smysl spekulovat nad tím, jak by to mohlo být jinak. Ted musíme využít příležitost, jak investicemi do udržitelného rozvoje, obnovitelných zdrojů a cirkulárního hospodářství modernizovat českou ekonomiku a zvýšit kvalitu života." I proto navštívil Ukrajinu během pouhých osmi měsíců čtyřikrát.

Kdyby se takto staral o český národ, měli bychom  nejlepšího premiéra na světě.
Fialenko nechal vybudovat železný plot před sněmovnou. Z čeho má asi strach?

  • co-vam-ct-nerekne
Na Ukrajinu posíláme ostravské autobusy a brněnské trolejbusy, samozřejmě zdarma. Jde skutečně o životně nezbytnou pomoc? Jsme jediný stát na světě, kde visí tolik ukrajinských vlajek, kromě eurohadrů, které jsou na hradě a různých institucích. Nějak mi to připomíná protektorát. Historie se stále opakuje.
Kdysi vadila šibenice na demonstraci, dnes nevadí Putin v pytli. Máme skutečně apolitickou policii a nezávislé soudy? Nevážení prostituti, pardon, prestituti, nejde o podněcování k nenávisti?
 
Na pobočce ČEZu slyšel návštěvník jak jedna úřednice se ptala druhé: "Maruš, paní je z Ukrajiny. Máme pro ni ještě ten tarif, co už jinak nesmíme nabízet?" Ukrajinci mají mnohem více výhod, než si myslíme. O rvačkách Ukrajinců v Liberci ví celá republika. 
 
Málokdo ví, že Hitler, pardon, Hilšer když před lety kandidoval do senátu, založil stranu, jejímž členem je jen on sám. Dostává milionové dotace. Novináři mlčí. To by byl opravdu čestný prezident. O tom, že jako vyučený mastičkář diagnostikoval Zemana na dálku se veřejně ví. Tento člověk učil mediky...
 
Čaputová, pardon, Nerudová se kamarádí s řeporyjským prasetem /omlouvám se všem prasatům/ a chtěla by ho na Hrad. Green deal považuje za budoucnost našich dětí. Podporuje imigraci. Imigranty považuje za děti, nevadí, že jsou vousatí. Prý potřebujeme euro, i když je Utopie před rozpadem. Prý doplácíme na korunu. Schvaluje povinné očkování.  Soroshova škola se nezapře. 
 
V brněnské bohunické nemocnici přibývá žádostí o změnu pohlaví. Ziskovky na školách nezahálí. Rodiče se nezajímají o to, co jejich dětem vtloukají do hlavy. 
Podle některých zdrojů už odebíráme plyn LNG . Někteří si všiml, že musí déle vařit a ti, co mají doma plynová kamna, musí přidat plyn. Takže nejen mnohonásobně dražší plyn, ale i větší spotřeba. díky Fialenkovi.
 
Některé ženy se stydí za to, že jsou ženy. Proč by se jinak jmenovaly například Jan Novák? 
 
V USA byl zvolen za Miss doslova vyžraný muž, pardon, ted už žena, važící stopadesát kilo. Samozřejmě, že diváci takto nevolili, jde o politické rozhodnutí poroty, tak jako tomu bylo před lety u vousaté ženy. Dle Seznamu v této soutěži nejde o krásu. Úpadek USA je v takovém stadiu, že do roka a do dne se musí rozpadnout jako bývalý Sovětský svaz. 
 
Kdysi divadlo světové úrovně Husa na špagátě opět uvádí další hru o vulgárním zesměšnování Ježíše. Politický soud samozřejmě souhlasí. Politicky závislá policie též. Divadlo už víc klesnout nemůže.
 
Přehled posledních šíleností ve světě a úpadku Západu: Vítěz tlustého muže v Miss USA. Politik EU-Víc než sedmnáct stupnů v bytě je zločin proti hodnotám EU. Senátor Láska má strach, že fanoušci Rajchla budou kácet stromy na koleje. Finský developer propaguje nové pražské byty pomocí dvou homosexuálů. Je ještě v Bohnicích místo?
 
Musk propustil desetitisíce pracovníků twitteru. Víte o tom, že každému dal tříměsíční plat na rozloučenou? 
 
Utopie chce "regulovat", rozuměj, cenzurovat twitter. Je to práce soudružky Courové nebo Lejnové?
 
Kromě PRO vznikají další nové straničky- Národní strana obnovy, Zachrante náš stát, Zachrante naši republiku, Česko na prvním místě, Společnost pro ochranu republiky, SOSP. Uvědomují si tyto straničky, že síla je jen a jen v jednotě?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Zdeněk Hobza 2022-11-23 22:31
Zajímavé, přečti si to!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře