Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ČTYŘNOHÝ ANDĚL

K neuvěřitelné události došlo v Brazílii.

Ve městě Campinas (stát São Paulo) ráno lidé viděli toulavého psa, jak něco vytahuje z hromady odpadků a nese to v tlamě.

  • ctyrnohy-andel

Místní tohoto psa znají již delší dobu. Často hrabal v hromadách odpadků. A někdy v nich našel něco pro sebe. Tentokrát však v jeho zubech bylo něco neobvyklého - světle růžové a s končetinami. Podle vzpomínek mnoha lidí si při pohledu z okna mysleli, že nese mrtvolu nějakého zvířete ...

Pes se zastavil poblíž domu, kde viděl muže na verandě, a položil svůj náklad na trávu. Hospodyně si toho všimla, přišla a ... téměř omdlela. Protože na trávě uviděla dítě. S přestřiženou pupeční šňůrou ...

Byla to dívka, živá. Ukázalo se, že pes velmi opatrně držel dítě v tlamě, aniž by ho zranil.

Žena zavolala záchrannou službu a policii.

Dívku okamžitě převezli do nemocnice a poskytli jí veškerou potřebnou pomoc. Lékaři uvedli, že je úplně zdravá. Dodali však, že pokud by ji nenašli včas, případ by skončil tragédií.

Nyní je dívka v dětském domě a policie se snaží najít její biologickou matku.
Poté, co o tomto příběhu informovala média, ohlásilo se mnoho těch, kteří si chtěli dítě adoptovat.

Místní pojmenovali psa Angela, což znamená „anděl“. Okamžitě se objevila řada lidí ochotných vzít si ho k sobě. Angela se však rozhodla zůstat na svobodě a dál žije na ulici.

Teď však má mnoho patronů a hojnost nejrůznějších lahůdek ...

Navzdory skutečnosti, že už nehladoví, Angela pravidelně obchází všechny skládky odpadků z Campinas a pečlivě je zkoumá.

Jak mnoho obyvatel žertuje - zvíře se bojí propásnout další nelidský skutek lidí ...

zdroj: FB Petra Kubíka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře