Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hoax nebo realita?

Petra F. Rédová

Hoax ([houks], anglické slovo ze 17. století) nebo poplašná zpráva označuje obecný podvod, mystifikaci či žertovnou klamnou zprávu.

V současné době velmi často používané slovo pro ty, kteří nechtějí slyšet pravdu, mají strach z reality a nebo si myslí, že se ztratí v davu.

Před dvěma lety jsme psali, že budou zavedené respirátory, pro některé to byl hoax. Byly zavedeny.

  • hoax-nebo-realita

Psali jsme, že bude omezené vycházení, uzavření okresů. Pro některé to byl hoax. Mluvilo se o covid pasech, které Prymula popíral a kde jsme nyní????

Co všechno z toho, co píšeme, je ten váš hoax? Vy zavíráte oči a doufáte, že je to sen. Zklamu vás..... není. A pokud se z něj chcete dostat, je čas se probudit a pochopit, že hoax, je momentálně Váš život.

Slibovali vám, že kočkováním nedostanete coviďáka. Dostanete a častěji, než nekočkovaní a to dokazují i studie.

Pak vládní zaprodanci pochopili, že lhali a změnili taktiku na to, že nedostanete těžký průběh, opět lhali. Končíte na ventilátorech, jako ostatní a váš nabouraný imunitní systém má co dělat, aby se z toho nepo....

Slibovali vám dvě dávky, lhali, připravují jich dalších 6.

Pokud se rozhodnete, že už další nechcete, padnete do stejné linie, jako všichni nekočkovaní.

Pokud zemřete do 14 dnů od kočkování, jste považováni za nekočkované.

Kočkování je dobrovolné, ale podmínky jsou nastaveny tak, že lidé chodí dobrovolně na porážku, ještě podepisují souhlas, takže při projevu vedlejších účinků, mohou jít křičet do tmy. Hoax? Ne realita.

Všimli jste si, že ten virusák zmizel v době tornád, kdy se setkali tisíce lidí, během voleb, kde byli všichni na sobě nalepení? Možná sleduje zprávy....

Pořád máme šanci zastavit tuhle hru bez pravidel, potrestat viníky a vrátit život do nějakého normálu. Je čas pochopit, že hrajeme počítačovou hru.

A to je fakt. V opačném případě vám zůstane jen ten HOAX.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře