Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Legenda o Nord Streame

Plynovody Nord Stream podľa zaručených informácií mainstreamu vyhodili do vzduchu najprv Rusi. Potom americký investigatívny novinár ukázal prstom na Američanov.

A tak následne vznikla legenda že sú za tým „proukrajinské“ sily. Všeobecné nič nehovoriace „sily“, ktoré dokonca nechali stopy po výbušninách na prenajatej lodi, tomu uveria snáď len naši spoluobčania, ktorí stále vería na víly a lesných duchov (cca 70% obyvateľov Slovenska??).

  • legenda-o-nord-streame

Je naivné sa domnievať že by Ukrajinci mali know-how niečo také zorganizovať a zrealizovať bez pomoci a požehnania USA, tak či onak za teroristickou akciou a ničením infraštruktúry plynovodov Nord Stream sú USA a ich spojenci z NATO a EÚ (teda i Slovensko) 

Predstavme si keby naopak teraz začali len tak horieť terminály na skvapalnený plyn v Poľsku či západnej Európe alebo by samoexplodovali plynovody na západe? Bolo by eurohujerom a našej ukrajinsko-americkej vláde stále do smiechu ?

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 disident2020 2023-03-09 21:50
Ale vždyť na tiskové konferenci s německým kancléřem ve Washingtonu veřejně prohlásil, že Nord Stream nebude. Na otázku novinářky, jak to chce udělat, když plynovod je pod německou správou řekl "Slibuji vám, že to dokážeme". Vedle něho stál německý kancléř, který tam byl podepsat poslušnost USA (CanclerAct) a nezmohl se na žádnou reakci. Tím dal jasně najevo, že BRD je stále okupovanou zemí a musí poslouchat, co USA nařídí. Vyhození plynovodu je jasně americkou akcí, možná ji provedli ve spolupráci s Norskem při námořních manévrech několik měsíců dříve a potom pouze nálože aktivovali shozením aktivační bóje z letadla.
Citovat
#1 Ferda 2023-03-09 21:07
Tak ona tahle „zatím“ poslední kapitola románu o Nord Streamu je v podstatě sama o sobě docela dost směšná. V Evropě jsou téměř všude k vidění „proruské“ síly, za každým evropským rohem číhají Čepiga s Myškinem, tajné služby a stejně tajné policie všude všechno monitorují, a proukrajinská šestičlenná parta si jen tak půjčí v Polsku loď, zjistí si utajované koordináty produktovodů, které jsou cílem a vyjedou si je zničit. K tomu účelu jezdí po celé Evropě kamion, který jim přiveze potřebné výbušniny, protože ty se přece dají koupit na každém rohu. Když všechno tohle toto amatérské komando vykoná, nevyčistí ani loď a zahnojenou stopami výbušnin ji vrátí pronajímateli. Tak takovou blbost by snad nevymyslelo ani Rudé právo a to byla nějaká továrna na pitomosti!
Nejprve byli jasnými viníky Rusové, a to i přesto, že zvýšená přeprava a prodej plynu v západní Evropě byly jasně v jejich primárním zájmu a zničení plynovodů by bylo „zabitím slepice, co nese zlatá vejce“. Jediný, kdo měl jasný zájem na neobchodování s ruským plynem byli ti, kdo mají sami přebytek plynu a potřebují se jej zbavit a Evropu dostat do vlastní energetické závislosti, a to jsou USA.
Další zajímavou věcí v této souvislosti je, že teorie o proukrajinských aktivistech se objevila teprve poté, co Seymour Hersh zveřejnil svá zjištění o americké roli v této komedii o explozích, a přitom švédští, dánští a němečtí vyšetřovatelé celý půlrok mlčí. A najednou mají nové informace o výbuších američtí představitelé a zveřejní je New York Times.
Prostě nutná šaškárna a vlastně přiznání: „byli jsme to my“.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře