Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

LGBT – To čo sa robí, skutočne nie je normálne!

Už mi nedá, aby som sa nevyjadril k tomu ,čo sa v poslednom období nielen na Slovensku, ale i v tzv. vyspelom západnom svete deje.

Je to doslova hnus!

Všade okolo Vás nie je nič iné len tzv. „LGBT„. Počúvate správy – LGBT, pozriete si nejaké diskusie – LGBT, pozriete si protesty – LGBT, pozriete si pochody – LGBT, príde k nám štátnická návšteva a hádajte ,kde ju prezidentka zavedie – na predsa téma LGBT, štátne zástavy vedľa zástav LGNT a je dôležitejšie, aby viseli dúhové zástavy ako štátne, príde Vám vnúča zo školy a samé LGBT, ………… už sa len báť, že otvoríte chladničku a vyskočí na vás LGBT.

  • lgbt-to-co-sa-robi-skutocne-nie-je-normalne
  • lgbt-to-co-sa-robi-skutocne-nie-je-normalne
  • lgbt-to-co-sa-robi-skutocne-nie-je-normalne
  • lgbt-to-co-sa-robi-skutocne-nie-je-normalne
 

To skutočne nie je normálne.  Ani keby sme nemali nič iné na starosti. Pritom donedávna s tým nebol žiadny problém.

V práci máme jedného príslušníka tejto komunity a nikdy s ním neboli žiadne problémy a ani on nemal žiadne problémy. Každý sme sa s ním bavili tak, ako s ostatnými. Nebol tu žiadny rozdiel. Chodil a chodí s nami na pivo. Je vysokoškolsky vzdelaný  a nie je mi známe, že by mal nejaké problémy a nenaznačuje to ani on. Proste je to normálna osoba tak, ako každá iná. Má partnera, čo každý bral a berie úplne normálne. 

Nepotrebuje sa zapájať do nejakých pochodov, či obdobných akcií, len aby sa násilne zviditeľňoval a nepotrebuje ani chodiť v rôznych nevkusných oblekoch. Proste je to normálna osoba, ako každá iná, ktorá si bez problémov nielenže nájde priateľov, ale aj vybaví všetko ,čo potrebuje. Znovu zopakujem, že tu nie je žiadny rozdiel. No možno predsa. Je slušný a nikoho neotravuje, nesnaží sa byť za každú cenu stredobodom pozornosti a nesnaží sa zviditeľňovať problémami, ktoré nemá!

Avšak väčšina tejto komunity a ak nie väčšina, tak značná časť, sa však takto nespráva. Sú arogantní až agresívni – viď. včerajšie napadnutie Matoviča pred parlamentom a pritom podotýkam, že Matoviča vôbec, ale vôbec nemusím!

Už to vyzerá tak, ani keby niektorým členom zo skupín LGBT nestačil normálny život, akým žijú všetci ľudia, lebo oni sú viac, ako mi ostatní a ostatní im musia slúžiť.

Už je to tak deformované a zažrané vo všetkých vrstvách spoločnosti, že dokonca si nemôžete pozrieť ani normálny film, či seriál. Napríklad predvčerom som na Netflixe vyskúšal pozerať 2 seriály ,no hneď v úvodnom diele museli byť príslušníci LGBT. Skúsil som tretí, no rezignoval som, lebo to bolo to isté. No a dnes som s nechuťou zistil, že nielen že v tom seriáli nestačí, aby to bolo u dospelých, ale do predposledného dielu dajú aj žiačku, ktorá s tým nemala skúsenosti, no ako stráviť noc s inou ženou jej ukázala skúsenejšia žena z LGBT.

Ak by Ste namietali, že taký je život ,súhlasím. Aj takéto scény je potrebné zakomponovať do filmových diel, no nie do každého! Aj v minulosti, dokonca aj za socializmu boli takéto scény vo filmoch, no neboli v každom filme. Dá sa povedať, že frekvencia ich výskytu kopírovala počet príslušníkov LGBT – čo považujem za správne. Ako príklad by som uviedol úspešný film z roku 1959  „Polnočný kovboj“ so svetoznámym  D.Hoffmanom v hlavnej úlohe. Takže áno, zachytávať všetko, ale s mierou a nie násilne v každom diele. Nie je predsa možné, aby sa úspešnosť filmového diela odvíjala od toho, či je tam dostatočne zobrazená komunita LGBT!

Ja som menšina, keď verím že muž, žena a dieťa sú základom rodiny?

Ja som menšina, keď si myslím, že tak by mali byť v rámci tolerancie, vychovávané aj naše deti, vnúčatá, či pravnúčatá?

Je toho tak veľa, keď si chcem večer pozrieť televízor a nebyť otravovaný nezmyselnými požiadavkami LGBT?

To nemám právo si pozrieť film, či seriál ,aby v ňom neboli na každom kroku prítomné akty zo života LGBT?

Volaním o pomoc je napríklad výrok svetoznámeho USA režiséra Stevena Spilberga, že nesúhlasí s tým, aby sa spätne upravovali vo filmoch „citlivé“ scény.                               

Zdroj: https://eduard.blog.pravda.sk/2023/05/03/lgbt-to-co-sa-robi-skutocne-nie-je-normalne/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 miroslav petr 2023-05-04 16:30
Ten,kdo schvaluje LGBT, je logicky zvrhlík. Týká se prezidentů SR, ČR, a dalších politiků.
Citovat
#1 miroslav petr 2023-05-04 16:28
nevadí mi,že hlasatel voříšek žije s partnerem,ale adopcí dítěte dokázal že je sobecvůči dítěti a že mu nezáleží na právech dítěte a klidně tomuto dítěti zajistí život bez mámy!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře