Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Maďarsko odchází z EU.

Proslov Orbána : "Znovu jsme v Evropě mohli zaujmout místo v rodině svobodných národů, které stojí na základech křesťanské kultury, národní uvědomělosti a lidské důstojnosti. Vše vypadalo dobře. Ani ve snech by nás nenapadlo, že 29 let po propuštění zajatých národů, po pádu berlínské zdi, od sjednocení vyčerpaného evropského kontinentu, budou evropské národy, a s nimi i my Maďaři, čelit zatěžkávací zkoušce.

  • madarsko-odchazi-z-eu

Ani v nejhorších nočních můrách jsme si nepředstavovali, že Evropa bude ohrožena nikoli vnější vojenskou hrozbou, ani americkými nebo ruskými aspiracemi, ale sama sebou. Kdo by si pomyslel, že nejúspěšnější kontinent na planetě, nejvyspělejší kultury, nejmodernější technologie, nejlepší světové školy, vše , co představuje nejvyšší úroveň života, jaké kdy lidstvo dosáhlo, se během pár let začne hroutit a dostane se až na okraj propasti.
Lidé Evropy se rodí jako synové a dcery národů. Když se narodí evropský člověk, je Němcem, Francouzem, Italem, Polákem či Maďarem. Takový je řád dějin a přirozenosti. Když malé dítě prvně promluví, jeho slova zní polsky, chorvatsky, švédsky, anglicky nebo i maďarsky. Tím je Evropa odlišná od jiných kontinentů. Evropa je domovem národů, ne tavícím kotlem!
Pokaždé po nás různá impéria chtěla vymodelovat ukázněné jedince. Nechápali, že my máme vlast a tato vlast má syny a dcery, ne předměty. Dnes v Bruselu opět zaznívají imperiální fanfáry. Je pravda, že tentokrát zní melodie jinak než dříve. Dnes nepodnikají invazi se zbraněmi. Dobře víme, že Brusel není Istanbul, ani Moskva, ani císařský Berlín, ani Vídeň. Z Bruselu nepřichází vývoj, ale administrativní podmaňování. My jsme nikdy nebyli ničí kolonie, ani kolonizátoři. Nikdy jsme nikoho nepřipravili o vlast, a tu naši také nikomu neodevzdáme.
Brusel je dnes ovládaná těmi, kdo namísto aliance svobodných národů chtějí evropské impérium a chtějí takové impérium, které není řízeno lídry zvolenými národy, ale bruselskými byrokraty. Vidíme, že v řadě evropských zemí tito podaní evropskému impériu vládnou. Tím se nám otevírá možnost spatřit, jak by podle nich takový "nový krásný svět" vypadal. V narůstajícím počtu tam proudí lidé z odlišných kontinentů a odlišných kultur. Většinou muži vojenského věku a ještě během našeho života proměňují velká evropská města k obrazu svému. Pomalu, ale jistě přečíslují domácí evropskou populaci. Terorismus je součástí velkoměstského života. Politická manipulace je každodenní záležitostí. Svoboda projevu se vztahuje jen na svobodu bez myšlenkovitě opakovat jejich názory. Sláva Maďarsku! Sláva Maďarům!"
Generál Řitka chce poslat české civilisty do války proti Rusku. Netýká se europoslanců a strážníků Vláda chce projednat změny už v prvním čtení, takže žádné diskuse. Tomu se říká demokracie...Povolávací rozkaz dostane kromě zdravotních a politických výjimek všichni lidé od osmnácti let do šedesáti let. K výběrové mobilizaci může dojít pokud parlament vyhlásí stav ohrožení státu či válečný stav. Stav ohrožení státu je vyhlášen parlamentem, pokud je bezprostředně ohrožena nejen svrchovanost státu, ale jsou-li ohroženy jeho demokratické základy. Ty ohrožuje každý, kdo s nimi nesouhlasí. Povolávací rozkaz nedostanou politici, ústavní soudci, prezident , členové NKÚ, apod. Vláda, nikoli vojenský úřad vybere, kdo dostane povolávací rozkaz. Takže politický výběr, ne podle odbornosti a fyzické schopnosti, tak jako za komančů, Opět papalášství jako za minulého režimu! Převrat je nevyhnutelný.
ČEZ nabídl vládě levnou elektřinu, vláda odmítla. Inu, befell z USA ambasády úplně zničit střední třídu se musí za každou cenu splnit!
Hlavní poradkyní české /?/ vlády a premiéra Nutely je poradkyně Reifeisen. Banky, která odvádí z ČR miliony
Názor z webu Neregistrovaný: "Máme dost lékařů, zdravotnictví nás stojí pět miliard. Myslím si, že je to hodně. A mě tady ty diskuse, které zažívám jako v nějakým cyklech už dvacet pět let, mě unavují. Bez jakékoli reformy. Patnáct ztracených let, vždy to dopadne stejně, nikdo s tím nic neudělá. Nikdo těm doktorům neřekne co se děje. Zažili jsme tady "Děkujeme, odcházíme" či co to bylo. S píárovou akcí nikdo neodešel. Není povinností státu ti zajistit práci lékaře. Jestli to nechceš dělat za 65 tisíc, tak to nedělej. Můžeš se překvalifikovat na soustružníka nebo prodávat v Lídlu. Chápu, že škola je těžká, že si pořád myslí, že jsou jako nějaká prestižní třída. Nejsou a nemůžou vydírat celý stát, V situaci, kdy odmítají jakékoli reformy a opatření. Několikrát jsem tu zopakoval, že jsem si zcela jistý, že když do jakékoli velké nemocnice někdo nasadí odposlechy na tři měsíce, tak půlka doktorů skončí v kriminálech, tak at mi nikdo neříká, že není jiné řešení, než neustále do toho lít další a další prachy. Tímto způsobem se dá provozovat úplně cokoli. To můžeme prachy lít stále do železnic a nic s tím neudělat. Mohli jsme je lít do čehokoli jiného. Řešit systémové problémy tím, že je zaliju prachama daňových poplatníků mě přijde jako úplně zvrhlé. Po těch třiceti letech a nevidím tady minimálně od doby války o poplatky, nejhorší podpis sociální demokracie na českém zdravotnictví, jaký mohla zanechat plus ten zákon o příplatcích za kvalitnější pomůcky. Nic se od té doby nezměnilo. Jediné, co se mění, je, že do toho zdravotnictví lijeme další a další prachy, poklepáváme se po zádech, říkáme si, jak máme fantastické zdravotnictví, ale systémové změny já tam vůbec nevidím.
Na Slovensko přijeli další španělští vojáci. V létě převezmou od ČR velení jednotky NATO na Slovensku. Jakým právem je na Slovensku cizí armáda? Jde snad o přípravu na poslední válku na této planetě?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Emil Holub 2024-02-03 17:37
Miroslave Petře, jste blbej, nebo navedenej??!!!
Citovat
#4 Janko z hor 2024-02-03 15:08
Tak asi nežiješ v ČR ale ve vzduchoprázdnu EU. Konkrétně EU okradla ČR. Jestli tomu nevěříš, nebo chceš protestovat, můžeš, ale to je tak všechno co můžeš. Chvilku se zamysli a sděl nám tu o Smolíčkovi a nezapomeň přudat alespoň pět českých firem (podotýkám českých, které patří České republice, před 1989 bylo vše v majetku České repubiky), které naplňují státní kasu. Jednu ti napovím ČEZ, ale tu neovládá stát ačkoli má majoritní podíl, nýbrž emerický Black Rock a peníze netečou do státní kasy nýbrž opačným směrem (vládní půjčka ČEZu ve výši dvojnásobku hrubého zisku).
Citovat
#3 miroslav petr 2024-02-03 12:40
Tak děti a ted tu o Smolíčkovi. Jak KONKRÉTNĚ Evropa okrádala další státy?
Citovat
#2 oldo 2024-02-03 10:05
Pane Orbáne,Evropa se stala nejúspěšnější NĚKOLIKASETLETÝ M okrádáním zbytku světa.Modlete se,aby to svět nechtěl vrátit!
Citovat
#1 nowak 2024-02-02 16:39
Kde začít s čistkou? Mám dojem,že to bylo někdy v roce 2016, přišel čínský velvyslance v Berlíně za paní Merklovou a oznámil jí,že za minulý rok Čína odstřelila ve své zemi na 400 amerických agentů.
Co dál dodat.......... !!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře