Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nenávist, hloupost, nadutost a arogance

Přesně v tomto duchu můžeme dnes, a budeme jistě i pár dalších dnů, číst komentáře „elity“ k sobotní demonstraci v Praze. Jak příhodné je ono rčení o kopající kobyle, že?

Sotva jsem dnes otevřel facebook už na mě vyskakovaly komentáře a skutečně komentáře plné nenávisti a zla od lidí, od kterých se to dalo očekávat.

Nebudu je jmenovat, ne, že bych snad měl strach, ale proto, že je jedna všichni znáte a sami jejich flusance uvidíte, ale proto, že jich je tolik, že by mi na to dopoledne nestačilo.

  • nenavist-hloupost-nadutost-a-arogance
  • nenavist-hloupost-nadutost-a-arogance

Zaráží mě ovšem pohled českých politiků, kteří byli zvoleni i mnoha z těch, kteří demonstrovali. Někteří jsou již opatrnější ve svých textech, někteří naopak přitvrdili a urážejí české občany ještě mnohem více než předtím.

Řekněte mi někdo upřímně, jak si může lidem zvolený politik dovolit, napsat o českých občanech, že jsou to švábi a kolaboranti? Jak si může v demokratické zemi dovolit napsat starosta, že měli ty lidi zbít a použít na ně vodní děla? Že je pan Novotný naprosto arogantní tvor, to už nám dokázal dávno, ale to co vypouští nyní, to už je skutečně za onou pomyslnou hranou a měl by se najít někdo, kdo zařídí, aby za své nenávistné projevy nesl odpovědnost. Není přece možné, aby urážel tak moc obyčejné lidi a byl si tak strašně moc jistý, že to může dělat naprosto beztrestně.

Vzkaz, který ji byl doručen prostřednictvím několika desítek tisíc občanů, by neměli brát na lehkou váhu a zesměšňovat občany svými naučenými slogany. Proč si sami pod sebou ještě více podřezávají již nalomenou větev? Co k tomu jeden potřebuje mimo mnou zmíněných slov v titulku? Je to jen spekulace, ale oni vědí, že jsou prozatím chránění ozbrojenými složkami země. Jen tak mohou a zase jen prozatím, beztrestně plivat a kopat do lidí, kteří sebrali odvahu a vyrazili jim naprosto organizovaně a slušně sdělit, že už se pomalu bojí i dýchat.

A oni namísto toho, aby nyní mlčeli, ještě více útočí a uráží, vyhrožují a ohání se demokracií a svobodou. Proč o tom přesně ti stejní nemluvili, když Milion chvilek brojil proti vládě minulé? Aha, jo, už vím, protože Babiš…..Protože Putin…. Protože touha a lačnost po moci. Splátky mafiánským kamarádům, dodržení slibů za neuvěřitelný tok peněz do jejich politických ambic..

Česko otevírá oči, Česko se přestává hrbit a má dost nesmyslů, kterými nás zaplavuje televize a internet. Slova o kolaborantech, proruských švábech a vlastizrádcích, výsměch obyčejným lidem a znevažování těch, kteří toho tady už opravdu mají dost, to jsou průvodní znaky našich „demokratů“ kteří, kdyby mohli, by podobnou demonstraci nejraději rozprášili za pomoci ozbrojených složek.

Kolik hlouposti v sobě musí mít jedinec, který dorazí na setkání českých občanů a mává tam vlajkami NATO, EU a Ukrajiny? Může to mít takový jedinec v hlavě natolik v pořádku, aby pobíhal mezi lidmi a ti se necítili ohrožení?

Už jsem o tom napsal včera. Moc mě mrzí, že jsem to podcenil. Ale dal jsem sám sobě slib a ten dodržím. Už nikdy nebudu na podobné akci chybět. Už nikdy, protože při pohledu na ty desetitisíce občanů jsem pochopil, že to nemá v rukou nadutý premiér, nebo naivní a hloupá partnerka z koalice, ale jsme to my občané, jsme to my, kdo může a musí změnit život v této zemi tak, abychom zde mohli žít opravdu svobodně a demokraticky. Ta cesta bude ještě hodně dlouhá, ale já cítím, že na jejím konci na nás všechny čeká sladká odměna. I kdyby to mělo znamenat, že se zbavíme všech těch arogantních a nenávistných lidí, kteří po nás flušou ze svých počítačů neskutečné urážky, bude to stát za to.

Ale já nepasu jen po jakési virtuální pomstě, já chci, aby to znamenalo především změnu vládní struktury. Chci, abychom po dlouhých letech měli zase premiéra, za kterého se nebudeme stydět a kterého nám bude závidět celý svět. A myslím, že se včera jeden velmi hlasitě představil a mluvil nejen mně z duše.

Pan Jindřich Rajchl by byl jistě skvělým premiérem a dokázal by společně s vládou odborníků vyvést tuto nádhernou zem z marastu do kterého nás poslední roky táhli jakoby politici, kteří si spletli republiku s vlastní firmou a bankou.

Vraťme zemi hrdost a tvář. Ukažme světu, že český občan není žádný druhořadý poskok západních korporací a že na něm nemůže kdokoliv jen tak štípat dříví.

První krok za nás udělali ti lidé v sobotu. Já je příště stoprocentně podpořím svou účastí a věřím, že nás budou skutečně statisíce. Protože teď máme šanci si vzít nejen svou vlast, ale i naše životy zpět..

Zdroj: https://www.necenzurujeme.cz/pavel-b-reichl/3274/nenavist-hloupost-nadutost-a-arogance.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 František Zifčák 2022-09-08 06:11
Souhlasím s Klukem. I já se přidám k těm demonstrujicim. Ano, takovým premiérem bych mohl být JÁ s podmínkou, že by Vážený pan Středula byl Prezident ČR. Těžko nebýt šaškem a zločincem vedle Zemana
Citovat
#1 Kluk 2022-09-07 12:17
Není potřeba národu někoho podsouvat, nějakého vhodného kandidáta na premiéra apod. Národ si musí vybrat sám, nezávisle na doporučeních Bůh ví koho. Smrdí to rypatou manipulací. Nepochybuji o tom, že v naší zemi je dostatek slušných a schopných lidí, kteří by tu naši malou ale krásnou zemi dokázali důstojně vést. Lidé už by se neměli nechávat vmanipulovávat do her převlečených "revolucionářů" . Mysleme na to, že ONI to umějí hrát na vícero frontách, tak, aby výsledek byl vždy podle jejich představ a očekávání! Další demonstrace jsou potřeba, neříkám že ne, ale je potřeba mít oči otevřené a taktéž mysl. Jinak se za pár let opět ocitneme u dna.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře