Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pěkný přehled - a pěkně chronologicky.

*1989-1991*
Rusko připouští zrušení demarkační linie mezi východním a západním Německem a rozpouští "Varšavskou smlouvu", stahuje svá vojska z východní Evropy a spoléhá na ústní slib Hanse-Dietricha Genschera (bývalého ministra zahraničí a vicekancléře SRN) a Jamese Bakera (bývalého ministra zahraničí USA) z února 1990, že bývalí členové "Varšavské smlouvy"nevstoupí do NATO, tj. že *NEBUDE NATO rozšířené na východ*.

Američtí vojáci zůstávají umístěni v Německu !!!
Do roku 2004* vstoupí do NATO téměř všichni členové Varšavské smlouvy. *Rus zůstává zticha.*

  • pekny-prehled-a-pekne-chronologicky
*2001*
Putin v německém Bundestagu (plynulou němčinou) nabízí Západu úzké partnerství, které by překonalo rozpory z minulosti. Všichni členové Spolkového sněmu nadšeně tleskají ... Američan to zakazuje!!!
 
Mezi NATO a Ruskem je nárazník s Běloruskem, Ukrajinou a třemi pobaltskými státy.
 
*2004*
Pobaltské státy se stávají členy NATO. První porušení nárazníkové zóny. *Rus zůstává klidný.*
 
*2014*
Západ svrhne ukrajinskou vládu přátelskou Rusku a dosadí vládu přátelskou USA. (Což nyní přiznali i Američané). Ve stejnou chvíli začínají USA v čele s H. Bidenem (synem zestárlého a napůl senilního amerického Joe Bidena) infiltrovat na Ukrajinu Monsanto, Black Water, americké vojenské poradce a nabízejí perspektivu členství v NATO.
 
Současně se H.Biden pouští do obchodu s ukrajinským plynem. Došlo k druhému porušení nárazníkové zóny. Rus zůstává klidný.
 
*2014*
Pod tlakem amerického převratu (Rusové umístili svou černomořskou flotilu v Sevastopolu na Krymu) došlo k mírovému obsazení Krymu. Na rozdíl od všech ostatních svědectví nepadl jediný výstřel, nikdo nebyl zabit. Kromě několika krymských Tatarů s tímto postupem dodnes souhlasí 90% obyvatel Krymu.
 
*2014 - 2022*
Ukrajina soustavně ostřeluje Luhansk a Doněck s brigádami Svobodný Azov (uctívači hákového kříže). Zemře mnoho Rusů, včetně ruských dětí. Ukrajina přestala vyplácet důchody do těchto oblastí od roku 2014. Kohoutek s penězi je zavřený. Zásobování těchto oblastí potravinami přebírá výhradně Rusko. *O tom se německá média nezmiňují.
 
*2020*
Po vzoru Ukrajiny z roku 2014 se nyní Západ snaží svrhnout vládu v Bělorusku, což se mu sice nepodařilo, ale byl to již 3. útok na nárazníkovou zónu mezi NATO a Ruskem *Rus zůstává klidný.*
 
*2022*
Putin požaduje *poslední* záruku, že se Ukrajina *nestane* členem NATO a že Doněck a Lugansk si budou moci do značné míry vládnout samy na území Ukrajiny. *To USA odmítají.*
 
*2022*
Rusové vtrhnou na Ukrajinu. Putin požaduje pro ukončení války:- záruku neutrality a demilitarizace Ukrajiny,
- uznání Doněcké a Luganské lidové republiky,
- uznání Krymu jako ruského území a denacifikace Ukrajiny
Spojené státy jsou proti.
 
Tak co, stále za všechno může Rusko a Putin !?!?!?! To by mělo vést k zamyšlení pro všechny, kdo bezmyšlenkovitě papouškují lži nebo polopravdy evropských a amerických médií.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Přemysl Javornický 2023-02-27 18:52
Tuto chronologii sleduji od prvních srážek na Majdanu s již dlouho zrající snahou o revizi našeho členství b NATO a v EU. Začal jsem pracovat na reformě ekonomiky a společnosti s podobně orientovanými kolegy. Sleduji od počátku nacistickou snahu o genocidu v DLR a LLR. Vnímám všechny informace o připravované ofenzivě VSU proti DLR a LLR a chápu to jako povel k okamžité ruské protiakci. Počátek SVO vnímám jako snahu s co nejmenšími prostředky dosáhnout denacifikaci a demilitarizaci Ukrajiny. Následně se dovídám o odhalení ukrajinských z USA financovaných biolaboratoří se zakázanými biozbraněmi a podzemních dětských lágrů k produkci adrenochromu. Vnímám rychlé údery u Kyjeva jako první pokus o ukázku, co může následovat a stahování VS RF chápu jako taktický ústup zkracující zásobovací trasy. Předpokládané účast zahraničních žoldáků na strane VSU se potvrzuje, řada z nich je likvidována. Nechápu sebedestruktivn í rozkazy pro VSu, zejména pro speciální jednotky Cholodnyj Jar, které jsou místo stažení ponechány na pospas likvidační dělostřelbě VS RF. Současně vnímám diplomatickou ofenzívu RF v Africe, Asii a Jižní Americe a prakticky okamžitý raketový růst zájmu o spolupráci s RF a vyvázání se z nevýhodných kontraktů s euroatlantickým i parazity. Dnes vím, že do léta bude po Ukrajině veta, protože nacismus nelze tolerovat stejně jako chazarskou mafii. Jsem si jist, že až neuvěřitelná trpělivost Rusů se promění v definitivní likvidaci nacismu a chazarských mafiánů a jejich poskoků v Evropě. Vše je globálně koordinováno s WH, RF má na starosti pacifikaci a vyčištění Evropy, zbytek je na WH v USA a dalších zemích. Jsme lid, který odstraní vše, co mu chce poroučet, co jej ožebračuje a co raději slouží Satanovi než své vlastní zemi a lidem.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře