Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Praha je totálně mimo

Tak teď už víte, že jste bílý odpad, které má být vymeten, zneuctěn, vybit a nahrazen. Komu ještě záleží na našich potomcích vezměte rozum do hrsti a podívejte se kdo nás vede a kam nás vede.

  • praha-je-totalne-mimo
  • praha-je-totalne-mimo
  • praha-je-totalne-mimo

 

Spratka jsem si vybrala jako vzor lemplů a zmetků, co se tlačí do vedení země a mně se z nich dělá špatně od žaludku. Koho to ti Pražáci volí? Bývalou prostitutku, bývalého pornoherce a mnoho dalších velmi významných osobností, co z postele hupsli přímo mezi politiky a popravdě řečeno moc jim to tam sluší, protože je to jedna verbež.

Nebudu zde vypisovat jména, protože nejsem stavěná na seznamy, ale popíšu Prahu, které už nepatří slušných Čechům, Moravákům a Slezanům. Pamatuji si, jak jeden novinář stál v frontě k hlasování za dvěma babičkama o holi a vyslechl si, jak je venkov debilní a k ničemu. Ony jsou moudré a volí Kalouska. Tak nevím co tím babky chtěly říct.

Původně jsem doufala že takové hovadiny nám říkají jen komedianti a politici, ale bohužel se stalo to, co jsem nechtěla. Praha se odtrhla od naší země a je někde úplně jinde a všechno co není pražské je děsné a oni vůbec nechápou, že si můžeme dovolit mít vlastní názor.

Dokonce jsem se dozvěděla od jednoho „super“ novináře, jak se za nás stydí, když se nám nelíbil pompézní pohřeb pana Kočky. Ano, nelíbí, ale ne pro jejich prachy, ale protože zabil nevinného člověka. To se prostě nedělá. Smutek nosíme v srdci a ne v pompéznosti kolik za to dají. Je to směšné a ubohé.

Praho a Pražané, co byste byli bez nás, bez půdy a naší práce? Nic. Vy byste měli denně děkovat Bohu, že máme s Vámi Boží trpělivost a nevypráskat vás jak malé, otravné fakany. Jediné, co mne s vámi ještě smiřuje je to, že je mezi vámi spousta slušných lidí a tím se za tento článek omlouvám.

Praho, doufej, že se Morava a Slezko nenase.e a nebude se chtít trhnout, protože je prostě přestane bavit vám dělat otloukánka, dojnou krávu a ještě poslouchat, že jsme kreténi a debilové. To my vás živíme uvědomte si to. Nejsou to komedianti a politici, ale lidé z venkova a fabrik. Na nich leží kláda uživit tyhle odporné sračky zvané elita.

Pavel Novotný, vítěz voleb: Budu starosta, lůzo.

Novotných spratek nám sdělil že jsme omezení či handicapovaní a nerozumíme věcem, o kterých mluví. Dokonce nejsme vybaveni na to, abychom pochopili jeho volbu do čela Řeporyjí. Dokonce ten spratek nechce abychom o jeho místě bydliště vůbec hovořili, protože jsme debilové, co nechápou jeho velikost a velikost Řeporyj a jejich obyvatel. Ano si je nemáme brát do pusy.

Asi bych mu rovnou nasadila svěrací kazajku, protože tokové hovado a spratek nemá co rozkazovat co smíme a co nesmíme. Pro mne je on, jeho Řeporyje a jejich obyvatelné nedefinovatelná skupina obrblbů, protože jinak by nezvolili do čela někoho,kdo vypustí z tlamy větu, že všichni důchodci mají vychcípat a že zbytek bude sloužit židům. Je to prostě hovado.

Jeho „úžasné“ výroky:

Omezit pravomoci Zemana, ať musí držet hubu, dědek!
Putin je šmejd a Asad ať visí.
Zeman je vychcánek a průser, ale skoro chytrý jako já.
Vymetu bílý odpad.
Obětuji se, jako Ježíš.
Trump je kokot.
Zemana volí kreténi, které by dřív shodili z útesu.
Až vychcípá generace důchodců, bude prezidentovat
Kalousek a lidi jako Okamura budou sloužit nám, Židům.
Nápad přijmout nějaké množství uprchlíků totiž přijde v pořádku jen inteligenci, a protože většina lidí jsou blbci.
A než se zeptá někdo dole v diskusi, ano, vzal bych si čtyři domů.
Okamura je nezničitelný, protože i naprostá hovada a duševně choří mají právo na svého favorita, a druhý takový není.
Osobně voliče Okamury neznám, protože nechodím často mezi retardované, což si vyčítám.

  • Autor/ři citací: spratek Novotných
zdroj:http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/praha-je-totalne-mimo

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Bedrich Pavelka 2018-10-21 19:26
Prahu oplotit!!! Morava a Slezko se musí odtrhnout od čech!!! Praha je a byla vždy zrádce næroda!!! Moravaní a slezané nenavßtěvujte zrádnou Prahu. Jan Žiška prohlásil, že v żivotě udělal největší chybu, že Prahu nezničil!!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře