Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Špinavosti zločineckého systému USA

Jak ví celý svět, Spojené státy americké si vybudovaly dominantní postavení a roli světového policisty. Takto se chovají již po staletí. Tato dominance však nebude trvat věčně. Postupem času si USA ekonomicky i vojensky podmaňují státy jako Rusko a Čína. Když se však kůň unaví, kopne, a tak se USA snaží udržet svou moc nad světem různými zločinnými akcemi. Za tímto účelem mají vojenské základny po celé zeměkouli. Jakmile se ve světě děje něco v neprospěch USA, okamžitě přichází na řadu vojenská hrozba.

  • spinavosti-zlocineckeho-systemu-usa

Důkazem toho jsou vojenské intervence v Koreji, Vietnamu, Kambodži, na Kubě, v Chile, Venezuele a v dalších státech, kde americký imperialismus vycítil, že je na vzestupu lidově demokratický systém, který neodpovídá americkému stylu kapitalismu. Kromě těchto příčin, kdy všude vojenskou silou napadly bezbranné státy, uplatňují diktát nadvlády nad nerostným bohatstvím, jako je ropa a různé nerostné suroviny pro americký průmysl ve světě. Bohužel jim v tom primitivní vedení Evropské unie pomáhá i za cenu vlastních ztrát v Evropě, protože v EU vládnou američtí přisluhovači.

Celkově se daří naplňovat cíle zločinecké politiky USA, která v rámci své politiky světovlády sleduje své zájmy i za cenu vraždění civilistů, žen a dětí, jak dokumentují nedávné vojenské intervence v Iráku, Libyi, Sýrii atd.

Spekulativním záměrem USA bylo vyvolat válku a nepokoje v těchto afrických státech, kde zdevastují, co se dá, a vytvoří podmínky pro přesídlení válkou zničeného obyvatelstva těchto afrických států do Evropy, kde zaplaví Evropu tzv. migračním způsobem, čímž oslabí evropský hospodářský a sociální systém v celé Evropě a upevní nadvládu USA nad evropským kontinentem. Primitivní vedení Evropské unie neumí tyto americké průšvihy odhadnout.

Podařilo se jim to ještě jedním způsobem, a to rozmístěním vojsk NATO na evropském kontinentu, a zejména na východních hranicích Evropy, včetně rozmístění vojsk NATO na Ukrajině, s cílem postupně oslabit Rusko, kde bylo americkým záměrem rozbít Rusko a ovládnout jeho nerostné bohatství, na které již dlouho mají zálusk, a přitom odstranit konkurenta z hlediska vojenské dominance ve světě. To donutilo Rusy rozpoutat zvláštní vojenské tažení na Ukrajinu, kde Američané spolu s evropskými vojenskými štváči podporují Ukrajinu zbraněmi a dalšími prostředky, které neváhají zcela zdevastovat.

To je však nebolí, protože se to neděje na americkém území. To se nevymyslelo dnes, ale dávno předtím, než vypukly vojenské problémy mezi Ruskem a Ukrajinou. To řešení proti Rusku začalo už konkrétně Majdanem v roce 2014, kdy se v Kyjevě vyměnilo celé americké vedení s nejrůznějšími sliby hloupým ukrajinským politickým vůdcům. Nyní na to doplácí pouze ukrajinský lid. Je to výsledek další zločinné politiky Spojených států amerických.

Zdroj: https://miramar.blog.pravda.sk/2023/09/08/spinavosti-zlocineckeho-systemu-usa/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Vyklatil 2023-09-08 22:01
uSSa su obrovske satanske megazlo a nestastie pre svet.
Citovat
#1 miroslav petr 2023-09-08 16:33
Kam vkročí USA+NATO, tam sto let tráva neroste + je tam hlad+bída..
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře