Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Společným cílem Velkého resetu a všech těchto agend je zmocnit se všech zdrojů světa

David Vorovka

„Společným cílem Velkého resetu a všech těchto agend je zmocnit se všech zdrojů světa - jejich vlastnictví - pro malou globální skupinu, která má know-how k programování systémů, jež nakonec budou každému diktovat život.

  • spolecnym-cilem-velkeho-resetu-a-vsech-techto-agend-je-zmocnit-se-vsech-zdroju-sveta

Je to nejvyšší forma totality. Když mluví o ‚přerozdělování bohatství‘ myslí ve skutečnosti přerozdělení zdrojů od nás k nim. Letmý pohled do této budoucnosti nám v listopadu 2016 nabídl Forbes v článku Idy Aukenové z týmu pro strategii vedení Světového ekonomického fóra. Stojí v něm mj.:

‚Vítejte v roce 2030. Vítejte v mém městě- nebo bych měla říct v našem městě. Nic nevlastním. Nevlastním auto, ani dům, žádné spotřebiče ani oblečení... Ze všeho, co jste považovali za výrobek, se stala služba... V našem městě neplatíme žádné nájemné, protože kdykoli nepotřebujeme svůj volný prostor, používá ho někdo jiný.

Když nepoužívám obývák, používá se pro obchodní jednání... Jednou za čas mě naštve, že nemám žádné soukromí. Nemůžu nikam jít, aniž bych byla registrovaná. Vím, že všechno, co dělám, na co myslím a o čem sním, je někde zaznamenáno. Doufám jen, že to proti mně nikdo nezneužije. Celkem vzato je to dobrý život.‘"

zdroj: FB Davida Vovorky

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře