Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

USA a Rusko dnes.

Řada věcí jsou pro ruské občany zdarma, v USA jsou nedostupné. K převodu peněz stačí telefonní číslo příjemce. V USA to trvá několik dní.

V Rusku je hojnost vysoce kvalitních a skutečných potravin, tak jako tomu bylo u nás v minulém režimu, kdy jsme měli nejpřísnější potravinářské normy na světě. Žádná éčka, žádné přídavky. Veřejnou dopravou se dostanete v Rusku kamkoli, v USA to není možné.

  • usa-a-rusko-dnes

Ani tam nefungují pořádně jízdní řády. Mnoho dvorů v Rusku má speciální hřiště. V ruských městech bylo vždy hodně zeleně. V parcích se prochází celé rodiny, v USA hlavně důchodci. V Rusku je běžná dostupnost léků, mateřských škol, atd. V USA je běžná každodenní kriminalita v ulicích, kde bloudí zombie. Lidská práva tam neexistují. V Rusku si lidé váží sami sebe a dbají na vlastní vzhled. V Rusku jsou lidé upřímnější než Američané. Ruské metro je světový unikát, metro v USA je nepořádek a špína od bezdomovců.
Podle globalistů budeme platit za vodu v přírodě, za vzduch, který dýcháme. Nepochybně i kuřáci budou platit mnohem víc za "uhlíkovou stopu".
NWO plánuje, že podplacení lékaři, tak jako při covidu, budou předepisovat "zdravé potraviny", rozuměj syntetické potraviny- takzvané umělé mléko, sýry, maso, vejce, samozřejmě s hmyzem. Digitální měna vám nedovolí žádná tučná a sladká jídla. K narozeninám a na silvestra si dáte mrkev či sojové "maso"...Florida chce zakázat umělé maso debila Gatese. Miliony zákazníků Mc Donalds odmítají hamburgery z umělého masa od stejného debila...
Stará Pekařka neví, jakou fotku si má dát na internet. Kdysi jsme tomu říkali "zastydlá puberta". Co chcete od slepice.
Finsko už očkuje proti ptačí chřipce, přesto, že je teprve začátek léta. Vakcíny jsou vyrobené dřív než nemoc propukla...
EU zavádí pro všechny členské země brannou povinnost, aby mohla jít mládež na jatka na Ukrajinu. NATO připravuje zcela otevřeně a zcela bezdůvodně napadení Ruska s půl milionem vojáků, včetně žen. Jde o likvidaci celé generace, aby byly byty pro imigranty. Má se stát nejpozději v září. K Rusku se přidá Čína, Korea, Indie a další státy. Už máte zásoby vody a jídla v konzervách?
Hákový kříž už není symbolem nacismu, ale symbolem svobody. Jde o velmi nebezpečnou adoraci nacismu. Doufejme, že po osmdesáti letech Rusové jako jediní na světě nacismus opět zlikvidují. Historie se stále opakuje.
Armáda USA nejprve prosazovala woke politiku, nábory transek, preferování žen a černochů do armády, nucení covidvakcín. V současné době zavádí stravu pro vojáky z umělého masa, které se vyrábí na principu rakovinného bujení. Tím bude USA armáda postupně oslabována až zanikne úplně. Není vyloučeno, že toto maso bude podáváno všem vojákům NATO, tak jako se ve všech armádách prosazovala povinná vakcinace a trans. Naši vojáci zatím nenosí růžové lodičky s vysokým podpatkem, tak jako někteří vojáci NATO.
Skutečný důvod britských předčasných voleb je, že Sunak nechce být premiérem, až začne válka.
Hrozící porážka Washingtonu může urychlit třetí světovou.
V Rakousku třetina nejmladších školáků jsou muslimové. Díky našemu mafiánovi to čeká i naše děti.
Na rozdíl od Irska, kde se staví 300 000 bytů dostupných pro obyčejné lidi, tak naši Zloději, pardon, Loupežníci zajistili levné byty na Ukrajině za polovinu z českého rozpočtu. Vzhledem k největší tamní korupci na světě se většina těchto peněz dostane do rukou mafiánských překupníků. Tyto "levné" byty pro Ukrajince budou ve skutečnosti stát miliardy- budou energeticky úsporné /solár, biomasa, wind/. Smlouvu podepsal vzorný pionýr, pardon, svazák Glajza, pardon, Kolejnice. Tento další / už kolikátý?/ rekordní dluh budou splácet i naši prapravnukové.
Údajně s domácím násilím má zkušenost každá třetí rodina. Viděli jste někdy každou třetí ženu s monoklem pod okem?
Zvrácený transmuž si bude operovat vaginu, aby mohl být "transženou", která podstoupí potrat. Už se nedivím, že je málo psychiatrů.
Německý Afgánec bezdůvodně ženu na ulici bodnul do krku a když spadla, pokračoval v bodání. Nevážené eurohujerky, jistě se už nemůžete dočkat...
Některé státy před válkou zajištují zásoby potravin, ale vládu ČR to nezajímá. Ti zlí komunisté měly dostatečný počet krytů, plynových masek i potravin.
V Kanadě se zavádí patnáctiminutová města.
Prodává se "ukromouka" za pouhých 899 Kč. Výtěžek půjde na nákup sanitek, zřejmě na převážení beznohých invalidů z války. Kolik máme psychopatů, kteří si tuto mouku koupí?

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Přemysl Javornický 2024-07-06 13:02
A my, co to vnímáme stejně jako skutečnost bez pozlacené propagandy, se zasloužíme o lidský systém založený na jednoduchosti a současně na synergické spolupráci.
Citovat
#1 Ražecký 2024-07-06 09:39
I v tento památný den si uvědomuji tragédii, která nastala před více než 30 lety když jsem se dostal do područí lživých smilných fetných a tolik zla schopných mániček. Snad se mi podaří se z toho zla vymanit.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře