Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Už je to tady!

Od nového roku 2023 dala EK povolení přidávat hmyz /cvrčky/ do pečiva, těstovin a dalších polotovarů pro širokou veřejnost. Přestože je o alergiích a možných reakcích publikováno velmi málo poznatků, EK zastává názor, že není nutno /!/ uvádět žádné zvláštní požadavky na označování možných alergických reakcí.

  • uz-je-to-tady

Může také vést k novým alergickým reakcím na subtrát, kterým je hmyz krmen.

Brzo budou v prodeji tyto produkty s přidanými cvrčky: vícezrnné pečivo, sušenky a tyčinky, cereální tyčinky, těstovinové výrobky, omáčky, výrobky z brambor, pokrmy na bázi luštěnin a zeleniny, pizza, polévky, jejich koncentráty a jejich prášek, nápoje podobné pivu, čokoládové výrobky, ořechy a olejnatá semena, svačinky /kromě chipsů/ a masné polotovary.
Okamura má pravdu, že EU nás chce zničit.

Zapomněl dodat, že úplně a doslova zničit. Začíná totiž zakazovat pěstování brambor, plánuje snižování důchodů, za emise by měl platit každý občan EU... Chocholoušku, kde se flákáš? Pro tohle jsme zvonili klíči?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 paja 2023-01-27 14:42
Je to drzost prvního řáduu. Jak si můžou dovolit legalizovat nepřirozenou potravu pro lidi. Kompletní červ nebo brouk obsahuje i fekálie a další nezpracovatelné části.
Citovat
#1 miroslav petr 2023-01-24 15:24
zdroj-AC24
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře