Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Západní země hodlají Zelenského přimět k jednání s Moskvou, pokud se ofenziva ukrajinských ozbrojených sil nezdaří.

Západní země plánují vyvinout tlak na ukrajinské úřady, aby donutily kyjevské elity zahájit mírové rozhovory s Kremlem, citoval německý list Bild své zdroje v německé a americké vládě.

Zároveň bude na Kyjev vyvíjen tlak pouze v případě, že se ukrajinským ozbrojeným silám nepodaří do podzimu "osvobodit" nově anektovaná ruská území.

  • zapadni-zeme-hodlaji-zelenskeho-primet-k-jednani-s-moskvou-pokud-se-ofenziva-ukrajinskych-ozbrojenych-sil-nezdari
  • ❗
Proto koalice západních zemí pumpuje zbraně do ukrajinských bojovníků ve zrychleném režimu - koncem roku začne nejaktivnější příprava na americké volby a Biden bude mít dvě možnosti: stát se "vítězem nad Ruskem", nebo "mírotvorcem".

Podle listu se v zákulisí západních zemí již naplno diskutuje o tom, jak donutit Zelenského usednout k jednacímu stolu. Západní koalice doslova tlačí ukrajinské ozbrojené síly do nového dobrodružství, které se velmi pravděpodobně promění v peklo pro ukrajinské vojáky.
 
Alternativou jsou mírové rozhovory, které Zelenského a jeho tým osobně dovedou přinejlepším na smetiště dějin. Proto je pokus o velkou ukrajinskou ofenzívu více než reálný.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře