Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pakistánec ve Španělsku napadl lékařku. Být ošetřen ženou je proti jeho náboženství

Španělská doktorka obdržela silný úder do obličeje od nelegálního migranta z Pákistánu, který odmítal, aby jej ošetřovala žena. Prý mu to zakazuje jeho náboženství, řekl soudu.

  • pakistanec-ve-spanelsku-napadl-lekarku-byt-osetren-zenou-je-proti-jeho-nabozenstvi

incidentu došlo v pondělí v nemocnici ve Virgen de Linarejos. Útočník seděl v čekárně, když sebou najednou praštil o zem a začal křičet. Tamní hlídač mu šel pomoci a usadil ho zpátky na židli. Nebylo jasné, co se mu stalo, a migrant prý naznačoval, že může mluvit buď arabsky, nebo italsky.

V tu chvíli u něj byla lékařka a migrant ji najednou silně udeřil do obličeje, až žena spadla na zem. Její kolegové pak muže zpacifikovali, aby nemohl v útoku pokračovat.

Policie muže odvezla do cely, a když se ve středu objevil před soudcem, přiznal, co se stalo, ale řekl, že si nic nepamatuje. Na dotaz, proč ženu udeřil, odpověděl, že jeho náboženství zakazuje, aby jeho prostor narušila žena.

Lékařka je nyní na nemocenské, ale po útoku má prý i psychické následky.

Pakistánec do Španělska přišel nelegálně z Itálie. Prý mohl být během incidentu na drogách. Prokuratura pro něj žádala trest pěti měsíců a uhrazení škod. Soud jej ale pustil na svobodu a pouze mu nechal z bezpečnostních důvodů zadržet pas.

zdroj:https://stredoevropan.cz/2018/12/01/pakistanec-ve-spanelsku-napadl-lekarku-byt-osetren-zenou-je-proti-jeho-nabozenstvi/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-12-02 17:35
taková vebež si nezaslouží nic jiného, pouze odstřel. A pro výstrahu ostatní verbeži zastřelit veřejně.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře