Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Protesty pokračujú proti vládam, čiže proti zločineckému kapitalizmu

Vo viacerých štátoch permanentne pokračujú protesty nielen na Slovensku ale najmä v ďalších kapitalistických štátoch ako´je Nemecko, Španielsko, Grécko a posledne to bolo vo Francúzku, kde miestami to bolo veľmi zúrivé.

  • protesty-pokracuju-proti-vladam-cize-proti-zlocineckemu-kapitalizmu
  • protesty-pokracuju-proti-vladam-cize-proti-zlocineckemu-kapitalizmu

Rozbíjané výklady, obchody, kancelárske budovy, banky, podpálené auta, motorky a odpadové koše po uliciach. V Paríži bol veľký bordel, no naše televízne spoločností len okrajovo to spomenuli, akože sa nič podstatné nestalo.

Toto je zahmlievanie skutočností, lebo televízie na Slovensku sú ochrancovia tohto novodobého marazmu, kde neustále narastá chudoba. V Paríži už to začalo vrieť pri protestoch žltých viest a neustále pokračuje ďalšími protestami proti neznesiteľným podmienkam, čo sa v poslednom čase valí na chudobnú vrstvu obyvateľstva.

Francúzsko bolo prvé, kde nastala obrovská ľudová vzbúra proti šľachte, proti tyranii a revolúciou s útokom na Bastilu, oslobodením politických väzňov v roku 1789 i zavraždením kráľa i kráľovnej gilotínou, po ktorom nastala nová éra francúzskeho spoločenského poriadku.

Pamätajte si, bude to za niekoľko rokov opäť vo Francúzsku, kde je najrevolučnejší národ, ktorý nevydrží čím ďalej tým horšie životné podmienky spodnej vrstvy alebo chudoby obyvateľstva a ďalšími štrajkami a nakoniec revolúciou sa vzoprie proti kapitalistickému útlaku. Následne budú Francúzsko nasledovať i ďalšie európske štáty. Jedným z dôvodov bude tiež aj nahromadenie v Európe miliónov migrantov, ktoré spôsobia väčšie napätie v týchto štátoch.

Blíži sa nové čosi ako nové dobitie Bastily. Škoda je a bohužiaľ že sa to neobíde bez prelievania krvy, nakoľko vlády štátneho kapitalizmu disponujú armádou a ozbrojenými policajnými zložkami, ktoré ochraňujú kapitalistickú šľachtu a jej kapitál.

ZDROJ: https://miramar.blog.pravda.sk/2020/11/29/protesty-pokracuju-proti-vladam-cize-proti-zlocineckemu-kapitalizmu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře