Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Sohu: Británie iniciovala zrušení všech protiruských sankcí

INOSMI 8. augusta 2022

Autor: Alexander Dubinin

Británie zahájila proces, který povede ke zrušení všech protiruských sankcí. Napsáno čínským vydáním Sohu. PolitRussia zveřejňuje exkluzivní převyprávění materiálu.

Jak autoři poznamenají, mnoho západních států si uvědomuje nebezpečí protiruských sankcí. Nedostatek zdrojů, které kdysi přišly z Ruska, rostoucí inflace a blížící se zima způsobují evropským lídrům bolesti hlavy.

  • sohu-britanie-iniciovala-zruseni-vsech-protiruskych-sankci

“Snad poprvé evropské země s radostí sledovaly, v jakých problémech se Rusko nachází. Teď se situace obrátila. Evropa uvízla v bažině hospodářské krize a nemůže se z ní dostat. Může jen sledovat, jak Ruská federace sílí," píše se v článku.

Jednou z prvních zemí, která nevydržela ekonomickou válku s Ruskem, byla Velká Británie, píší analytici. Začátkem srpna bylo oznámeno, že Londýn uvolnil omezení vůči Moskvě v oblasti leteckého pojištění a plánuje odložit zákaz pojištění ropy z Ruska. Podle čínských expertů budou země EU brzy následovat příklad Velké Británie.

„Současná omezení Evropy nedokázala zastavit export ropy z Ruska a poškodit její letectvo. Zdá se, že Británie je na cestě ke zrušení všech protiruských sankcí. Poté bude stále více evropských zemí oznamovat zrušení některých omezení vůči Rusku, což vytvoří vlnu kompromisů,“ píše Sohu.

Autoři také upozornili, že Berlín se již snaží přiblížit Moskvě kvůli nedostatku plynu, který nyní přichází v skromných objemech přes plynovod Nord Stream 1. Německé úřady pravidelně zdržují dodávky zbraní ozbrojeným silám Ukrajiny a varují, že Německu docházejí prostředky na pomoc ukrajinské armádě.

„Můžeme říct, že Evropa se konečně probouzí a už nepodporuje pozici USA. Tohle je dobrý začátek. Samozřejmě, pokud evropské státy začnou fackovat Washington do obličeje, nestanou se z těchto států nepřátelé USA. Americké úřady však ztratí část svého vlivu u svých spojenců,“ píše se v článku.

Zdroj: https://www.facebook.com/aliancenarodnichsil/posts/pfbid02J2oLtiX1ZXiT4KuHufWJJScSCi9KbJdzX9K5qWnTT1W3W8KJRh1WH4YojAHiGp6Jl?notif_id=1660130607265820%C2%ACif_t%3Dcomment_mention&ref=notif

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Petříček Pavel 2022-08-15 20:48
Přijde doba, kdy si to s nynějšími podporovateli ukrajinského fašizmu vyřídíme, jako po II.SV v Norimberku- I s covid fašisty a jejich přisluhovači-
Citovat
#4 Jan Velen 2022-08-15 13:49
Jednou se budou vsichni zodpovidat za to, ze si vybrali vlevo nebo vpravo. Obe strany jsou jedna mince a ta je zkazena a smrdi cela. Ja bych to zrusil. Levicaky i pravicaky...a jestli neumite byt abi jedno, dobre vam tak co vas ceka..
Citovat
#3 nowak 2022-08-11 17:58
Vážené Rusko, buď velmi opatrné. podáš Ďáblovi prst,stáhne ti celou ruku a pak i tebe.
S Ďáblem se nesedá u jednoho stolu,ďábla se drží v kleci za mřížemi a ať žebrá o trochu vody a chleba.
Ale co, mám dojem, že to má ZÁPAD už stejně spočítané. Asi jako Sodoma a Gomora.
Citovat
#2 Zvědavý 2022-08-11 14:23
Takže tajná dohoda mezi VB a RF nese první ovoce s dominovým efektem k vzteku WEF psychopatů a chazarské mafie. A pak je tu ještě jeden vysoce významný vliv, který lze opsat růstem společenství BRICS+, což je aplikace onoho vlivu, navýsost lidského.
Citovat
#1 Bálek Zdeněk 2022-08-11 13:36
Současné vedení EU a Británie, ale i USA je sbor pokrytců a zbabělců bez jakýchkoliv morálních zásad. Když se Rusko začne bránit a jemně práskne bičem, zalezou do svých krysích děr a začnou prosit. Jsou to vesměs, na své morální úrovni, potomci a následovníci někdejších nacistů, jakmile jim začne jít o krk, okamžitě vymění kabát. Dobrý příklad pro dnešní dobu jsou třeba bestiální nacisté z ukrajinského banderovského praporu Azov. Dokud byli nepostižitelní a beztrestní, bez problémů vraždili a týrali v mučírnách bezbranné obyvatele Donbasu, jakmile je ruské, doněcké a luhanské spojenecké síly zajaly a hrozí jim doživotní tresty nebo trest smrti, stali se z nich humanisté, kteří ukrajinskému nacismu sloužili z "humanitárních a filosofických důvodů", stali se z nich nevinné oběti, které naříkají a zpívají jak ti pověstní kanárci. I o tom je fašismus a jeho potomek nacismus! O bezbřehé nelidskosti, krutosti a bestialitě, pokud jsou nepostižitelné, jakmile přichází spravedlivý trest, někdejší bestie se promění v ty nejubožejší zbabělce!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře