Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tajné služby varují: do Evropy pronikli islámští teroristé pod krytím azylantů

Evropské tajné služby zejména z Rakouska, Německa, Británie a dalších zemí varují, že mezi azylanty pronikli do Evropy islámští teroristé spříznění s Al Šabábem a Islámským státem.

Podle německých tajných služeb používají osvědčenou starou dobrou taktiku: před hranicemi EU zničí své doklady a v Evropě požádají o azyl a těží z toho, že podle azylového práva nemohou být hned vypuzeni. 19 teroristů se už přeplavilo přes La Manche a zaměstnávají britské tajné služby.

  • tajne-sluzby-varuji-do-evropy-pronikli-islamsti-teroriste-pod-krytim-azylantu

Podle tajných služeb se jedná o irácké, íránské, libyjské a afghánské "azylynty", kteří nyní v Evropě představují hrozbu teroristických útoků.

Zdroj: https://myprivacy.dpgmedia.be/consent?siteKey=atXMVFeyFP1Ki09i&callbackUrl=https%3A%2F%2Fwww.7sur7.be%2Fprivacy-gate%2Faccept-tcf2%3FredirectUri%3D%252Fmonde%252Fdes-services-de-renseignement-mettent-en-garde-contre-la-menace-d-attentats-terroristes-en-europe~aae7fa5c%252F

+ BONUS ----------------------------------------

Nápor imigrantů: Itálie chce vyhlásit výjimečný stav

 

Jen o Velikonocích napočítaly italské úřady příliv 3000 připluvších imigrantů. Co je ještě horší, je že italské úřady už nestíhají v takovémto tempu imigranty zaopatřovat. Navíc, již nyní se za nemalé peníze daňových poplatníků věnuje velká část státního aparátu. Italové si vykládají azylové právo a zákony až do roztrhání těla.

Na poplach už alarmuje ministr pro katastrofické situace Nello Musumeci, s tím že v jižní Itálii je azylový aparát již zahlcen a nezvládá, a že nezbude než vyhlásit v zemi výjimečný stav. Vláda premiérky Meloniové hodlá návrh ministra pro pohromy Musumeciho na vyhlášení výjimečného stavu odhlasovat na Radě ministrů.

Zdroj: https://www.larazon.es/internacional/italia-decreta-estado-emergencia-migratorio-seis-meses_202304116435c37ff7cb370001edf412.html

+ BONUS -----------------------------------------------

Focus: Německá města úpí pod břemenem imigrantů

Německý Focus.de už píše natvrdo: Německá města a obce úpí pod tíhou imigrantů  (Deutschlands Städte und Gemeinden ächzen unter der Last von Flüchtlingen). Ministryně vnitra Faeserová to retušuje prohlášením, že 8 z 10 uprchlíků jsou Ukrajinci, a že pro lidskost nemůže existovat strop. Nicméně Focus Faeserové průpovídky nemilosrdně rozcupoval.

Ukrajinští běženci nejsou azylanty,  jsou to v drtivé většině matky s dětmi a nevykazují kriminalitu. U imigrantů je to přesně naopak. z 80% jsou to mladí muži, zaháčkovávají se do azylového systému, a nárůst kriminality, zejm. umladých a mladistvých, je u nich 5x vyšší než u Němců. Ukrajinci jsou převážně křesťané, kdežto imigranti muslimové.

Navíc imigranti, zejm. z Turecka, Sýrie a Afghánistánu, vykazují strmý nárůst. Imigranti mají podprůměrné vzdělání a jsou odkázáni na dávky, kdežto Ukrajinci mají až ze 70% vysokoškolské vzdělání. Přesto, Německo je azylantskou zemí pro každého čvtrtého imigranta, který přijde do Evropy. Následováno Francií, Španělskem, Rakouskem a Itálií.

Zdroj: https://www.focus.de/politik/deutschland/analyse-von-ulrich-reitz-ein-fluechtlingssatz-von-faeser-ist-bedenklich-und-hat-weitreichende-folgen_id_190915848.html

Zdroj: https://www.islamizace.cz/Articles/1263-focus-nemecka-mesta-upi-pod-bremenem-imigrantu.aspx

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 adamkratochvil 2023-04-13 16:14
dobre rano stara mať "vazene" zapadniarske tajne sluzby...takze toto je novinka ako stehno!!!:)))
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře