Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajinští vojenští komisaři nahání lidi po ozdravném komplexu v Zakarpatí, aby je odtáhli na frontu !!!

Ukrajinští vojenští komisaři společně s po zuby ozbrojenými vojáky nahání lidi po ozdravném komplexu v Zakarpatí (Podkarpatské Rusi), aby je odtáhli na frontu !!!

Útok ukrajinských "odvodářů" na ozdravný lázeňský komplex Kosino v Zakarpatí, se odehrál 7 prosince ve 12:30.

  • ukrajinsti-vojensti-komisari-nahani-lidi-po-ozdravnem-komplexu-v-zakarpati-aby-je-odtahli-na-frontu

Ukrajinskými ozbrojenci se zbraní v ruce, byli všichni návštěvníci, včetně dětí, žen a starších lidí, vyhnáni na ulici ze saun a léčebných místností. Na výzvu ředitele areálu o předložení průkazu totožnosti a příslušných dokladů byla proti němu použita fyzická síla,“ uvádí správa lázní.

Akci zorganizovali zakarpatský komisař Savčuk a užgorodský komisař Tiščuk, kteří při akci způsobili újmu na zdraví právníkovi lázeňského komplexu !!!

Na území komplexu se nenacházelo více než 20 % mužů a všichni ostatní byli staří lidé, děti a ženy, z nichž mnozí mají děti, otce a manžely bojující v řadách ozbrojených sil Ukrajiny.

„Podobné bezprecedentní akce ze strany odvodových orgánů, se nedávno prohnaly sanatorii a sportovními institucemi v okresech Užgorod, Chust, Mukačevo, Svalyavsky a Beregovsky.“

„Ve všech případech je monitorováno neslušné, hrubé a pohrdavé chování vůči občanům Ukrajiny, mužům, ženám i dětem,“ uvádí se v prohlášení správy lázeňského komplexu.

„Zakarpatci nejsou dobytek! Takový postoj k sobě nedovolíme,“ stojí v prohlášení komplexu, který zároveň vyzývá podnikatelskou sféru Zakarpatí, aby v případě takových situací nemlčela, ale obrátila se na policii, média a zpravodajství a zveřejnila co se děje na sociálních sítích !!!

video:
https://vk.com/video-31371206_456270475

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Vlastimil Čech 2023-12-11 20:26
A jezdí cizinci do ukrajinských lázní na Podkarpatské Rusi?
Citovat
#1 Liběnský 2023-12-11 12:36
Ještě nedávno jsem si četl reklamní "verbování" k rekreaci do lázní někam právě tam a jak prý je tam "bezpečno". Moc jsem tomu uvěřil. Vůbec bych se nedivil tomu, kdyby nějaké cizince, kteří se tam léčí "omylem" zverbovali na frontu také a bez pardonu. Vždyť Ukraína, to je právní a málem skoro euro - stát.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře