Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nejvyšší správní soud odhalil nezákonnost největšího covidistického svinstva

Zdeněk Koudelka
 
22. 08. 2022  
 

Rozsudek Nejvyššího správního soudu z 22. 8. 2022, 3 Ao 24/2021–58, prohlásil za nezákonné mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví z 18. 11. 2021, které umožnilo platit z veřejného zdravotního pojištění covidové testy očkovaným a ne neočkovaným.
  • nejvyssi-spravni-soud-odhalil-nezakonnost-nejvetsiho-covidistickeho-svinstva

Rozsudkem Nejvyššího správního soudu dotčené opatření bylo vydáno z důvodu tlaku na „nepovinné“ očkování, o které nebyl zájem, a Ministerstvo zdravotnictví se bálo, že se začne vyvozovat individuální odpovědnost vůči lidem, kteří objednali obrovské množství vakcín za drahé peníze, které následně nenašly uplatnění. Ministerstvo přistoupilo k řešení, které mělo podpořit reklamu na spotřebu vakcín. Důsledkem toho bylo, že očkovanému z veřejného zdravotního pojištění byly placeny covidové testy, byť potvrzení potřeboval na dovolenkový pobyt na Maledivách nebo Mauriciu. Zatímco chudá neočkovaná matka nemocného malého dítěte v nemocnici si musela platit test sama, pokud s ním chtěla být.

Ministerstvo zdravotnictví vydalo řadu nezákonných opatření. Toto však považuji za vrchol covidistického svinstva, když pro odbyt vakcín, jejichž účinnost je velmi omezená asi na 6-9 měsíců, bylo schopno mrhat prostředky zdravotního pojištění pro bohaté dovolenkáře a odmítat tutéž službu matkám těžce nemocných dětí v nemocnici. Jde o hrubé nemorální jednání státní moci. Ministerstvo argumentovalo, že se tyto matky mohly nechat naočkovat. Tím by se podvolily obrovskému farma byznysu okolo covidového očkování a podílely se na tunelování státních peněz pro podporu výrobců vakcín.

Člověk má právo neposlechnout doporučení ministrů, kterým nevěří, a odmítnout nepovinné očkování. Vláda nesmí nemorálním způsobem k nepovinnému očkování tlačit. Opatření vydal ministr Adam Vojtěch (ANO) a následující ministr Vlastimil Válek (TOP) jej ponechal v platnosti až do února 2022.

Návrh na zrušení ministerského opatření podala Jana Nováková, kandidátka na starostku v městské části Brno-Útěchov za SPD, Trikoloru, Moravany a nezávislé. Ve věci jsem ji právně zastupoval. Je to statečná občanka, která již dříve úspěšně navrhla Nejvyššímu správnímu soudu zrušit nedůvodný zákaz vstupu neočkovaných do restaurací a hotelů, čemuž soud vyhověl rozsudkem z 2. 2. 2022, 8 Ao 2/2022-53. Jana Nováková projevila občanský postoj. Bojuje za práva lidí proti vládnímu útlaku.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 nowak 2022-08-23 19:10
Bojuje za práva lidí proti vládnímu útlaku.
Ale tento boj je asi předem prohraný, v naší Republice je ohromné množství "HLOUPÝCH" lidí. Díky nekvalitním potravinám, které nás nafukují, zaneřádí nám nejen cévy u srdce, ale i u mozku, jsme otupěli v myšlení. I toto byl záměr ZÁPADU, s hloupými lidmi se dá snadněji manipulovat. Takže jak z toho ven?
Jděte se podívat do Německa, tam v horkém létě určitě 30% lidí nosí roušky v obchodech.
Jak z toho ven? Oni vám i tady spíše začnou nadávat, že ostatní nechráníte, když nenosíte roušku, I KDYŽ JE TO TOTÁLNÍ HOVADINA! :-)) "Mám souseda Žoudličku a ten má syna, co si o tom synovi myslíte? Dovětek si najděte u herce a komika pana Holzmanna!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře