Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ladislav Kašuka: VLASTIZRÁDCE!!!

(Článek je ze dne 15.března 2022)

Tak jsem se z debat na Seznamu a od známých, co jsou pořád na FB dozvěděl, že prý jsem vlastizrádce, a že za to vždy byl jen trest smrti. Někteří lidé, takto volají po mém odstranění (nejlépe veřejném).

Může mi někdo vysvětlit, čím jsem onu údajnou vlastizradu spáchal? Snad tím, že od roku 2014 nesouhlasím s násilným převratem, který proběhl v Kyjevě, a po kterém si revolucionáři - pučisté nárokovali bez mandátu vládu nad celou zemí.

Možná tím, že jsem byl od roku 2012 do roku 2014 v KSČM (nikdy předtím, jsem v žádné straně nebyl), protože jsem myslel, že je to jediná strana bojující proti členství v NATO a EU? Po dvou letech jsem však pochopil, že jejich vedení, jde jen o teplé místečko v parlamentu a výnosy z nájmů nemovitostí.

  • ladislav-kasuka-vlastizradce

Možná, jsem vlastizrádce proto, že když slyším nějaké nesmysly o velkých vůdcích z minulosti, tak si ověřím fakta , a když poznám, že je to nesmysl, tak to prostě řeknu? Třeba jsem vlastizrádce proto, že odmítám rusofobii, jsem Rusům, jako nástupci SSSR vděčný za to, že já a vlastně všichni, které kolem sebe vidím, žijí proto, že jejich dědové a babičky, nevylétli německými nacistickými komíny.

Možná proto, že odmítám dělat, že nám ublížili v historii jen Rusové v roce 1968, když nás opakovaně napadali a okupovali doslova všechny naše sousední země a některé z nich se nás snažili doslova vyhladit? Rusové naproti tomu mají jediné prvenství v tom, že nás jako národ dostali z nacistické hrobníkovi lopaty, takže, i kdybych jim měl vyčítat rok 1968, tak se to přinejmenším nuluje!!! Kdy, pro nás někdy něco takového udělal někdo jiný?

Jsem vlastizrádce proto, že mi běloruský spisovatel dal před 8 lety nadvakrát dohromady 800 euro na vlajky, bannery a kameru, protože chtěl podpořit mnou konané demonstrace, proti ukrajinským válečným akcím na Donbase, vedeným proti svému vlastnímu lidu?

Nevím o tom, že by bylo vlastizradou psát své názory, nebo mít své čtenáře, sympatizanty, nebo podporovatele. Vím, že u lidí, které mají jiné názory a ve svých článcích oslavují západní hodnoty, nikdo nic takového neřeší. Nikdo ani neřeší, kde berou ti druzí peníze na své vlajky, bannery, ozvučení, propagaci a dokonce svozy. Každý, má snad práv si psát co chce a sympatizovat s kým chce, nebo už to neplatí?

Víte, tehdy, když jsem dostal těch 800 euro na vlajky atd., jsme nebyli ve válečném stavu ani s Ruskem, ani s Běloruskem (nejsme vlastně ani dnes) a tím, co jsem dělal, jsem nespáchal nic špatného, nebo trestného.

Chápu, že se najde hodně lidí, kteří mají úplně opačné názory než já, ale to je jejich právo a já, na ně prstem neukazuji, netvrdím, že jsou vlastizrádci a nevolám po jejich smrti, deportaci, vyhazovu z práce, nebo uvěznění. Když už nic jiného, hřeje mně tedy aspoň vědomí, že nejsem jako oni.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaroslav Martínek 2022-04-09 21:25
Tento článek je napsán v den 83. výročí obsazení ČSR vojsky našeho nynějšího přítele z nejváženějších - SRN. Stalo se to o 29 roků dříve, než nás obsadila vojska Varšavské smlouvy - také tehdy našich nejlepších přátel. Následky na lidských životech byly nestovnatelné - 360 000 : asi 100. Ti první nás okupovali 6 roků a od nich nás osvobodili ti druzí, kteří nás zase okupovali 21 roků.Je velkou hanbou, že na to první velké výročí si nikdo z našich vládnoucích politiků, ani demokraticky zvolených poslanců a senátorů ani veřejnoprávních médií slůvkem nevzpomněl, přičrmž to druhé, bližší výročí se velice důsledně připomíná a střeží. Není něco shnilého v tom státě českém?
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře