Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pevně nestojím na straně Ukrajiny!!!

Naše vláda se předhání v prohlášeních, jak ČR pevně stojí na straně Ukrajiny. Pravda, ale je, že zdaleka nemluví za všechny (podle mně, dokonce ani za většinu) občany České republiky. Za sebe, prohlašuji to, že PEVNĚ NESTOJÍM NA STRANĚ UKRAJINY !!!

Manipulace prozápadních (tedy proamerických) médií je ohromná, a již od roku 2014 vykreslují Rusko, jako světové zlo číslo jedna. Důvodem je to, že Rusko nedovolilo, aby se po kyjevském převratu v roce 2014 zmocnili pučisté vlády na Rusy obývaném autonomním Krymu, a tamní přístav nepředali „na talíři“ americkému vojenskému loďstvu.

  • pevne-nestojim-na-strane-ukrajiny
  • pevne-nestojim-na-strane-ukrajiny
  • pevne-nestojim-na-strane-ukrajiny

Pro ty, kteří neustále Rusku předhazují Budapešťské memorandum podotýkám, že Ukrajinu rozdělil sám Kyjev po neústavním puči na přelomu let 2013 a 2014.

Rusové nemohou za to, že pučisté v Kyjevě svrhli násilím neústavně prezidenta a vládu, které volila celá Ukrajina, včetně Donbasu a Krymu. Pučisté, které nikdo, nikdy, ničím nezvolil, se pak domáhali vlády v celé zemi, ačkoli, k tomu neměli žádný mandát.

To Majdanisté rozdělili Ukrajinu, nikoli Rusové. Nechápu, že tato fakta, může někdo popírat.

Ukrajina navíc od samého počátku nedodržuje Minské dohody, které jsou schválené i rezolucí Rady bezpečnosti OSN číslo 2202. Kyjev však odmítá jednat z vůdci Doněckých republik a udělit jim zvláštní status, i když se k tomu zavázal.

Rusko opravdu nestojí o válku s národem, s kterým má dlouhou společnou historii, a který hovoří téměř stejným jazykem a vyznává stejnou víru. Rusové, jen nemohou ignorovat to, že v Kyjevě nyní sedí vláda adorující Hitlerova pohůnka Stefana Banderu a páchající genocidu na rusky mluvících občanech Donbasu.

To, co nyní probíhá na Donbasu, se neděje týden, nebo měsíc, ale již 7 dlouhých let. Po celou tu dobu, Ukrajinci sporadicky ostřelují města a vesnice patřící pod obě separatistické republiky, které po kyjevském puči odmítly poslušnost nikým nezvoleným lidem, kteří svrhli legitimně zvoleného prezidenta a vládu.

Střely vypálené za těch dlouhých 7 let, zabily v obou republikách již 147 malých dětí, z toho 49 děvčátek. Dalších 363 malých dětí, mělo to „štěstí“, že je ukrajinské miny a granáty, „pouze“ navždy zmrzačily.

Takže vězte, že já opravdu nikdy nehodlám žádným způsobem stát na straně Ukrajiny, dokud tam budou vládnout lidé adorující Banderu a vraždící malé děti jen proto, že si někdo dovolil jít vlastní cestou poté, co Majdanisté v Kyjevě svým pučem rozbili Ukrajinu.

Ladislav Kašuka

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře