Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ukrajina nevylučuje vojenský zásah v Podněstří !!!

Všichni tak nějak tušíme, o co tam Ukrajincům opravdu jde. V Podněstří, je největší muniční sklad v Evropě. Je to stará sovětská munice, rakety do raketometů Grad a dalších raketových zbraní, munice do děl a minometů, tanky, protiletadlové systémy atd. Je to muniční sklad bývalého západního okruhu SSSR. Tyhle zbraně, by se Ukrajincům moc hodili.

Ukrajinci totiž nemají skoro nic, co by jim nezbylo po SSSR, nebo co si nově nevyškemrají od západních zemí. Všechny zbraně a střelivo co mají, patřilo dříve někomu jinému. Samotný ukrajinský zbrojní průmysl nestojí za nic. Továrny co stojí, postavil ještě Sovětský svaz, ekonomika je vykradená a celý západ Ukrajiny se potácí v krizi vlastní identity.

  • ukrajina-nevylucuje-vojensky-zasah-v-podnestri

Kyjevské vedení země a jeho neonacističtí pohůnci z nacionalistických praporů, si vymýšlí totální hovadiny o nějakých mýtických Ukrech a nikdy neexistující Velké Ukrajině. Heroizují Hitlera, pro kterého Ukrajinci znamenali méně než hmyz a oslavují jeho lokaje Banderu jako národního hrdinu.

Oni vůbec netuší co dělají, protože pokud vyprovokují Rusko k opravdové válce a Putin oficiálně vyhlásí válečný stav, může Rusko začít mobilizovat. Nemluvím tu o nezkušených mladých brancích, které pořád omílá Seznam a Novinky a ČT.

Mluvím o TŘECH MILIONECH AKTIVNÍCH ZÁLOH, které má Ruská federace k dispozici. Mluvím o bývalých vojácích, kteří mají bojové zkušenosti a výcvik z let aktivní vojenské služby. Mluvím o zakalených profesionálech a vojenských veteránech !!!

Pokud, tohle Rusko pošle do boje, tak je kompletně s celou Ukrajinou maximálně do měsíce konec. Žádná země, žádná státnost, žádná Ukrajina. Tohle, by si měli v Kyjevě a ve Washingtonu uvědomit !!! Rusko nemusí použít nějaké jaderné zbraně, aby porazilo Ukrajinu, stačí, pokud ho donutí DOOPRAVDY ZAČÍT VÁLČIT!!!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Nikdo 2022-05-15 19:14
Kasus ty vis velkou .
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře