Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Čchin a Lavrov - o spolupráci a Ukrajině

Čínský ministr zahraničí Čchin Gang se setkal s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem, ale až na okraj zasedání ministrů zahraničí skupiny G20. Čchin uvedl, že zdravý a stabilní rozvoj čínsko-ruských vztahů vytvořil nový model velmocenských vztahů a hraje také důležitou roli při podpoře solidarity a spolupráce mezi rozvíjejícími se trhy a rozvojovými zeměmi

  • cchin-a-lavrov-o-spolupraci-a-ukrajine
  • cchin-a-lavrov-o-spolupraci-a-ukrajine

Lavrov poblahopřál Čchinovi ke jmenování do funkce ministra zahraničí. Moskva spolu s Pekingem rovněž potvrdily společný závazek spolupracovat na svých dohodách a celkové politické linii, kterou jako vedoucí představitelé prosazovali během návštěvy nejvyššího diplomata Wanga Yi v Ruské federaci ve dnech 22. a 23. února. A Sergej Lavrov poznamenal, že RF rovněž podporuje Si Ťin-pchingovu Globální bezpečnostní iniciativu!

Zdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2023/03/07/qin-a-lavrov-o-spolupraci-a-ukrajinue/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 klokan 2023-03-07 07:20
Pokud bude chtít Ukrajina zpět svá území (která jim byla uloupena státem civilizace nenávistných polomongolských zlodějských ulhaných okupantských vandráků Volodymyra Zelenského), tak jinak než silou to nepůjde. S vedoucimi představiteli uvedené bolševicko-mafi ánske zlodějské svoloče EU nelze jednat. Jsou to nejprolhanější svin*ští hajzlíc*i na této planetě.

(FIALA SE CHOVÁ JAKO NAKLONOVANÝ KŘÍŽENEC HITLERA A STALINA. )
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře