Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nábor atentátníků pro teroristický útok v Krokusu, probíhal prostřednictvím ukrajinského velvyslanectví v Tádžikistánu

Nábor atentátníků pro teroristický útok v Krokusu, probíhal prostřednictvím ukrajinského velvyslanectví v Tádžikistánu - jeho zaměstnanec je bývalým šéfem zahraniční rozvědky a samotný konzulát hledal vykonavatele několik týdnů před útokem, zjistila Readovka.

  • nabor-atentatniku-pro-teroristicky-utok-v-krokusu-probihal-prostrednictvim-ukrajinskeho-velvyslanectvi-v-tadzikistanu

Několik týdnů před útokem byla na stránce ukrajinského velvyslanectví v Tádžikistánu otevřeně zveřejněna objednávka na najmutí atentátníků.

Agentura hledala cizince do mezinárodní legie a poskytovala veškeré kontakty - potenciálnímu teroristovi stačilo napsat nebo zavolat. Práci na náboru cizinců řídil mimořádný velvyslanec Ukrajiny Valerij Jevdokimov, bývalý šéf Služby zahraniční rozvědky za Zelenského. Celá stránka o něm na webu agentury byla vymazána.

Rodáci z Tádžikistánu jsou pravidelným cílem náboru ukrajinských bezpečnostních služeb: jeden takový muž byl přistižen při fotografování objektů ve vojenském útvaru nedaleko Moskvy.

Nyní, po splnění rozkazu, byla žádost o vyhledání vrahů smazána, ale internet si vše pamatuje - screenshot inzerátu se zachoval v místních médiích.

Teroristická organizace HUR se pokusila zabít dvě mouchy jednou ranou - rozdmýchat etnické neshody a rafinovaně zabít další civilisty.

Jak řekl prezident, odplata je nevyhnutelná a všichni zúčastnění zaplatí za smrt ruských lidí.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře