Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Plány NATO a plány Všemohoucího se neshodují - ruský generál Apti Alaudinov.

Plány NATO a plány Všemohoucího se neshodují. Jsem přesvědčen, že to bude pokračovat. Zároveň chápeme, že nepřítel shromažďuje síly k úderu. Tyto informace zaznamenáváme a připravujeme se na odražení protiútoku.

Západ udělá vše pro to, aby Rusko neexistovalo. Ne proto, že by s Ruskem měly problémy nebo že by jim v této válce silně záleželo na přežití ukrajinského lidu a jeho dalším blahobytu. Západ nemá takové pochopení ani představu.

  • plany-nato-a-plany-vsemohouciho-se-neshoduji-rusky-general-apti-alaudinov
  • ✊
  • ✊

Navzdory západním záměrům a nejniternějším přáním zvítězíme! A v takovém případě USA ztratí své hegemonistické postavení. Také blok NATO projde koncepčními změnami a přestane existovat v podobě, v jaké ho známe. Proto vidíme západní pokusy vycenit na Rusko všechny zuby a drápy - vrhnou na nás veškerou výzbroj, kterou mají, aby nás donutili prohrát. My naopak musíme dělat svou práci. To je to, co děláme.

Domnívat se, že se blok NATO a Evropská unie teprve nyní snaží převzít kontrolu nad vedením bojových akcí na ukrajinském území, je klam. Měli bychom si uvědomit, že všechny operace vedené ukrajinskými ozbrojenými silami na linii dotyku byly původně řízeny a jsou řízeny vedením bloku NATO.
 
Kyjevská junta připravena hodit do artemovské pece libovolné množství kanónenfutru. Stejně tak je operace na odblokování Artemovsku plánována přímo vedením bloku NATO. K tomuto účelu jsou soustředěny tři skupiny. Zaznamenáváme to. V nejbližší době dojde k pokusu o odblokování města.

Ať už říká kdokoli, cokoli, bojovníkům PMC "Wagner" je třeba vyslovit obrovský dík. Jsou to muži, hrdinové a vlastenci naší země, kteří přitahují obrovské množství nepřátel a systematicky je ničí. Takže všem, kteří osvobozují Artemovsk a brání již osvobozenou část města - obrovská slova díků! 
 
Věřím, že v blízké budoucnosti to tam bojovníci budou mít těžké. Bude těžké zadržet soustředěný útok ukrajinské armády. Ale vím, že s houževnatostí sobě vlastní naši hrdinové obstojí. Nepřítel svého cíle nedosáhne!

Ke své velké lítosti se nemohu pochlubit, že jsem zde již viděl tanky Leopard. I když touha našich bojovníků po zbohatnutí je veliká. Za každý Leopard byla vypsána vysoká částka. Bojovníci se nemohou dočkat.
 
Myslím, že dlouho očekávané Leopardy dorazí v dohledné době. Pravděpodobně budou součástí skupin připravujících se na protiútok. V tomto smyslu mají bojovníci PMC Wagner větší štěstí, protože k nim dorazí dříve než k nám.
 
https://vk.com/…203

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jarda K. 2023-03-12 21:01
Plán Vsemohúceho je jasný.Od 2025= konca Kali-yugi= Ohnovejo veku co je aj Sata-yuga= vek satana, ktorý bude náhle ukončený Vekom Krista, Krita-yugou v roku 2033, ktorý je aj Veľkým Jubilejným rokom, 2.Príchodom Krista...Takže, satanisti a USAtanská synagoga plazov a jašterov, este ani jedno Imperium z predošlích 11, neprešlo cez hranicu 250 rokov! A USAtanské Imperium ma byť v roku 2026 250.ročnou Synagógou Satana, no tpho sa nedožije! Skape rok-dva pred týmto výročím!!!
Citovat
#1 Přemysl Javornický 2023-03-12 10:21
Inu, kdo se postaví proti Všehomíru, ten skončí špatně. Světlo se šíří stále větší rychlostí a Tma se již nemá kde schovávat. Připravujme se na námi, vědomými lidmi s lidskou duší na spoluchystaný příchod všeliské družné a dělné vzájemnosti. K tomu nám poslouží světelný proud energie, kterého se všichni Temní tak bojí.My víme že ti, co se pokoušejí zastrašit a zotročit lidstvo, mají sami obrovský strach v obavách, že jejich mnohatisícileté panování končí. Staniž se tak!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře