Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

RF: ️ Prohlášení o "průlomu obrany" jsou nepravdivá.

Ministerstvo obrany Ruské federace: ️ Prohlášení šířená jednotlivými telegramy o "průlomu obrany" na různých úsecích linie dotyku jsou nepravdivá.

Od 22:00 dne 11. května 2023 neprobíhaly na kupjanském směru žádné aktivní operace. Během dne "západní" skupina vojsk potlačila akce tří nepřátelských diverzních a průzkumných skupin.

Na směru Krasno-Limansk skupina vojsk Střed odrazila dva útoky nepřátelských rotních taktických skupin v oblastech osad Kremenna a Červonaja Dibrova.

  • rf-prohlaseni-sirena-jednotlivymi-telegramy-o-prulomu-obrany-na-ruznych-usecich-linie-dotyku-jsou-nepravdiva

Na doněckém směru byly zmařeny tři pokusy o průzkum nepřítele a úspěšně odraženo osm útoků ukrajinských ozbrojených sil proti ruským pozicím.

Útočné jednotky pokračují v osvobozování západní části Artemovska za letecké a dělostřelecké podpory.

Jednotky Jižní skupiny vojsk se aktivně podílejí na blokádě Avdějevky a obsazení Marinky.

V současné době probíhá boj o odražení útoku jednotky ukrajinských ozbrojených sil ve směru na Malojilinovku. Zapojeno je armádní a útočné letectvo i dělostřelectvo. Nepřítel utrpěl značné ztráty na živé síle a vybavení.

V sektorech Záporoží a Cherson neprobíhají žádné aktivní operace.

Celková situace v oblasti, kde probíhá speciální vojenská operace, je pod kontrolou.

+ BONUS ----------------------

Vypadá to, že kromě Bachmutu, šlo včera jen o lokální útoky obrněnými vozy a s pár tanky, které ruská armáda odrazila. Nejspíše se jednalo jen o zkoušku bojem. Opravdu tvrdě se nyní bojuje jen uvnitř Bachmutu a na křídlech kolem, kde ukrajinská armáda poslala do boje i takové jednotky, jako bývalý Azov a mezinárodní legii, tedy žoldáky. Uvidíme, jak se bude situace vyvíjet dále.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře