Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rozdělení Ruska Spojenými státy bude tématem zasedání ruské Státní dumy

Datum: 13.7.2022

Poslanci Státní dumy se 15. července sejdou na mimořádném zasedání, aby projednali otázku ukončení ukrajinské krize na pozadí příprav USA na "rozdělení" Ruska. Portálu Politika Sevodňa to řekl vojenský expert Alexej Leonkov.

Američané projekt nazvali "Dekolonizace Ruské federace". Washington začal na toto téma pořádat slyšení. Podle Leonkova přijali ruští poslanci odvetná opatření a předložili k projednání asi 60 naléhavých otázek.

  • rozdeleni-ruska-spojenymi-staty-bude-tematem-zasedani-ruske-statni-dumy

"Autoři projektu se zabývají vznikem Sibiřské republiky, Dálného východu, Uralské republiky, Sachy, Burjatska, Tatarstánu, Baškirska a Severního Kavkazu na území dnešního Ruska. Pod názvem - Rusko - zůstane pouze evropská část země," poznamenal Leonkov.

Takové rozhodnutí Washingtonu podle něj vyžaduje okamžitou akci ze strany Moskvy. Především je třeba dosáhnout konečných cílů denacifikace a demilitarizace Ukrajiny, dodal Leonkov.

zdroj: http://voltaire.netkosice.sk/index2.html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 nowak 2022-07-14 12:30
Teda,když jsem toto četl,tak mi bylo až na zvracení.Ale dejte DEBILŮM rozum.Jak je v Bibli psáno: Hlupáka kdyby jsi ubil holí tak zůstane hlupákem.Doufám ,že i Pan Putin zná tuto větu a že ji použije v praxi.
Citovat
#1 sergej 2022-07-13 12:19
Tak alkoholici jsou zvyklí rozhodovat o jiných ale zřejmě s poslušnými to již dotahují potomky kteří to mají v genech do konce světa rozumných lidí. Testem kovidovkou si ověřili že jsou parazité v přesile s idioty. Takže bude sešup do poměrů nelidí hovady narostlými. Civilizace končí.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře