Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ruská invázia na Ukrajinu môže znamenať začiatok 3. svetovej vojny

Soros, je človek, ktorý rozdúchaval a ešte stále rozdúchava každú pahrebu, ktorá dotlieva/la po nepokojoch medzi znepriatelenými krajinami, opäť sa zviditeľňuje tvrdením, že najlepším spôsobom, ako zachovať slobodnú civilizáciu, je podľa neho „poraziť ruského prezidenta Vladimira Putina.“ Povedal to na Svetovom ekonomickom fóre (WEF) vo švajčiarskom Davose.

Takže práve takýmto spôsobom nadobudol svoj majetok americký miliardár a filantrop maďarského pôvodu George Soros. Do každého vojnového konfliktu sa zamiešal takým spôsobom, že všetko vsadil na jednu kartu, kto podľa neho zvíťazí. Že to prinesie utrpenie státisícom obyvateľov nezaujímalo, to ho vôbec netrápilo, stále sa zaujímal iba o to, koľko miliónov resp. miliárd dolárov na tom zarobí. 

  • ruska-invazia-na-ukrajinu-m-ze-znamenat-zaciatok-3-svetovej-vojny
 

Presne to isté robí Soros aj teraz, vojnu na Ukrajine označil za súčasť širšieho boja medzi otvorenými spoločnosťami, ktoré sa zakladajú na rešpekte k ľudským právam, transparentnej verejnej správe a vláde práva, a uzavretými spoločnosťami, ako je Čína či Rusko. Uzavreté spoločnosti sú pritom podľa Sorosa na vzostupe. „Invázia bola možno začiatkom tretej svetovej vojny a naša civilizácia ju nemusí prežiť,“- toto je text Sorosovho prejavu, ktorý zverejnila jeho kancelária. Avšak nezabudol zdôrazniť, že „Najlepší a možno jediný spôsob ako zachovať našu civilizáciu, je čo najskôr poraziť Putina. To je to najdôležitejšie.“ Ale najprovokatívnejší je jeho dodatok „Nemôžem predvídať výsledok, ale Ukrajina má určite šancu zvíťaziť.“ Zdroj spravy.pravda.sk

Ide Sorosovi skutočne o to, aby sa vojna na Ukrajine čo najskôr skončila? Nebude to skôr tak, že opäť vsadil na kartu, vďaka ktorej očakáva ďalší veľký finančný zisk?! Moja pochybnosť o úprimnosti tohto človeka spočíva v jeho záverečných slovách, podľa neho Putin „inváziu považuje za chybu a chystá sa rokovať o prímerí.“ – Neviem odkiaľ vytiahol Soros túto informáciu, no pre mňa je to záhadou o to viac, že sa mi nechce veriť, žeby u Putina zrazu nastal taký veľký zvrat, keď on od ukrajinského prezidenta po celý čas nič iné neočakáva iba to, aby Ukrajina kapitulovala?! Moja pochybnosť o úprimnosti Sorosa je obzvlášť výraznejšia pri jeho posledných slovách: „Prímerie je však nedosiahnuteľné, pretože sa Putinovi nedá veriť.“ Toto si myslí Soros. „Čím je Putin slabší, tým menej možno jeho správanie predvídať,“ následne to rozviedol. Európska únia musí pochopiť, že ruský prezident môže zastaviť dodávky ruského zemného plynu, „kým to naozaj bolí“.

Ruský plyn v súčasnosti pokrýva asi 40 percent európskych potrieb. Zdroj soros-ruska-invazia-na-ukrajinu – K čomu tieto jeho slová smerovali? Nevyzýva Soros takto nepriamo Európsku úniu k tomu, aby čím skôr prerušila dodávku plynu z Ruska pre krajiny európskej únie? Nevsadil on svojho žolíka na to, že Európska únia toto skutočne spraví?

zdroj: https://kormidlo.blog.pravda.sk/2022/05/25/ruska-invazia-na-ukrajinu-moze-znamenat-zaciatok-3-svetovej-vojny/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 nowak 2022-05-26 17:29
...víte,znám jen dvě věci(asi jako Eva v ráji),dobro a zlo,pravdu a lež!
Myslí si snad jediný čtenář těchto stránek,že po devadesátém roce minulého století k nám přišla pravda?
Existuje něco mezi mírem a válkou,mezi pravdou a lží?
Lidé,reagujme na to,vždyť v tomto se nachází naše budoucnost!
Ano,jednou zemřeme,...a co je tam,kam odejdeme?
Naše a našich dětí a vnuků je budoucnost již v našem ČESTNÉM rozhodnutí teď a také v tom,co s námi bude TAM,kam se po smrti dostaneme!(hlup ák brebtá,moudrý přemýšlí).
Slovo SELAH z Bible,znamená "zastav se a pozoruj".
Doporučuji,kupte si knihu: "Ztracená Bible".
Osud planety Země je dán,osud nás,si každý určuje sám,s....výsled kem na druhém břehu!Vím o čem vám píši!!!
Citovat
#1 sergej 2022-05-26 09:28
Omasta
Konečně dobré zprávy, že kazisvět Zelenskij prohrává.
Ještě se objevují zprávy, že Poláci chtějí do Ukrajiny dostat vojáky dobrovolníky, kteří připojí k Polsku část Ukrajiny : Galicii a Volyň. Ukrajina tak bude rozčtvrcena mezi Rusy a Poláky a uprostřed zůstane původní Ukrajina se všemi nasekanými dluhy.

17 OdpovězKvě 26, 2022 1:51
ezlen otkat
Návštěvník
ezlen otkat
Brutopýrace bossíngostalkin gového kádrováka hulváta výheka gramatika slabikáře je všude a ejhle někdo na ukr prokoukl a vidí špínu kam až to dovedli ikváči kolapsu prachsprostých blbých rváčů válečných štváčů s dluhy a ztrátami.

0OdpovězUpravKvě 26, 2022 9:26
https://aeronet.news/video-sef-ukrajinske-vojenske-spravy-luhanske-oblasti-ve-vecernich-zpravach-ukrajinske-televize-sokoval-kdyz-prohlasil-ze-situace-ukrajinske-armady-na-donbasu-je-kriticka-a-zhorsuje-se/comment-page-4/#comments
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře