Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Rusko má morální povinnost neutralizovat ukrajinské zbraňové systémy, které umožnily NATO ohrožovat Rusko biologickými zbraněmi.

To, co se právě dočtete, budete v zavedených západních médiích hledat jen těžko, ale ruská invaze na Ukrajinu musela být provedena, aby se zabránilo světovým bioteroristům pokračovat ve válce proti lidstvu ze zástupných míst ve východní Evropě, upozorňují analytici State of the Nation.

Ruský prezident Vladimir Putin údajně neměl z morálního hlediska jinou možnost, než se zapojit do "operace Azovstal", "speciální vojenské operace", jejímž cílem je ochránit nejen Rusko, ale i nevinné obyvatele Ukrajiny, nemluvě o všech ostatních suverénních zemích. Drápy globální biologické války proti lidstvu, která byla vedena v nelegálních ukrajinských laboratořích. A v čele této biologické války stojí, možná ne překvapivě, Spojené státy a NATO.

"Rusko bylo nuceno zahájit "speciální vojenskou operaci" na Ukrajině, aby ukončilo zuřící biologickou válku, kterou vede bioteroristická skupina USA, Velké Británie, NATO a Ukrajiny - ze svého tajného podzemního operačního štábu umístěného v železárnách Azovstal v ukrajinském Mariupolu - proti obyvatelům Donbasu a západního Ruska," uvádí State of the Nation .

  • rusko-ma-moralni-povinnost-neutralizovat-ukrajinske-zbranove-systemy-ktere-umoznily-nato-ohrozovat-rusko-biologickymi-zbranemi

Jinými slovy, špatným prvkem v celé věci není Rusko, jak tvrdí západní média a vládní struktury. Jsou to Spojené státy a Pentagon, Spojené království, Evropská unie a Volodymyr Zelenskyj. Tato bioteroristická monstra připravovala biologické zbraně pod rouškou tmy po celé Ukrajině a nyní je odhalily ruské vojenské operace.

"K dnešnímu dni ruská armáda uzavřela více než 30 laboratoří na výrobu biologických zbraní po celé Ukrajině," dodává State of the Nation. "Hlavní laboratoř biologických zbraní, která je systematicky využívána k provádění budoucích bioteroristických operací v Donbasu a západním Rusku, je však strategicky umístěna v Mariupolu v obrovském komplexu Azovstal."

Ukrajina využívá nevinné občany jako "lidské štíty"

Mariupol se nachází asi 40 kilometrů od ruských hranic. Proto byl Azovstal vybrán jako sídlo jedné z největších laboratoří biologických zbraní na světě: nejenže se nachází přímo v Donbasu, ale Azovstal je také nejbližší biologickou laboratoří, z níž lze provést biologické útoky proti Rusku.

Rusko se údajně snaží chránit nevinné lidské životy, které Ukrajina a její západní spojenci nyní používají jako lidské štíty, aby zabránili Rusku ukončit operace v biolaboratořích. "Proto je Rusko tak odhodlané nevyhodit Avozstal do povětří a ani neodzbrojit více než tisíc azovských nacistů, kteří se tam skrývali za živými štíty - nevinnými ukrajinskými občany," vysvětluje dále Stát národa.

"Zejména ženy a děti byly pravděpodobně nuceny vstoupit do rozlehlého závodu Azovstal jako obranný manévr proti totálnímu ruskému útoku."

Putin už nějakou dobu přesně věděl, co tyto biolaboratoře Azovstal pod rouškou tmy dělají. Snažil se uchovat co nejvíce důkazů, aby je mohl ve vhodnou chvíli předložit světu a ukázat všem, že skutečnými viníky globálního bioterorismu jsou USA, Velká Británie, EU a NATO.

"Proto měli azovští nacisté tak volnou ruku při terorizování obyvatel Mariupolu. Jednali na příkaz svých velitelů z NATO, Pentagonu a CIA, aby měli absolutní kontrolu nad místem bioteroristického zločinu Azovstal."

"Neříkají si proto tihle neonacisté s tvrdým jádrem Azovský pluk a Azovský prapor (jako Azovstal)? Tito v boji zocelení žoldáci byli nasazeni, aby poskytovali brutální obranné a ochranné služby pro zio-anglo-americké bioteroristické operace.

Rusko se rozhodlo, že nemá jinou možnost než zastavit tuto pomalou genocidu, která se nakonec rozšíří i mimo Donbas do Ruska. Musela tuto věc zlikvidovat v zárodku, než dojde ke globální genocidě, o kterou se zřejmě pokusila v souvislosti s plandemií koronaviru Wuhan (COVID-19 ).

Mocní na Západě již zřejmě naplánovali budoucí plandemii a čekají na její provedení, ačkoli Putinova invaze může být tím, co je zastaví dříve, než budou mít příležitost ji zahájit.

Pointa je v tom, že podle analytiků měl Putin údajně morální povinnost zasáhnout, a to také udělal. Ukrajina je přímo na prahu západního Ruska a většiny nejlidnatějších ruských měst, takže Putin přinejmenším dělá, co je nutné, aby ochránil své vlastní lidi, což je mnohem víc, než by se americké "vedení" kdy obtěžovalo udělat pro Američany.

Zdroje:
StateOfTheNation.co
NaturalNews.com

zdroj: http://voltaire.netkosice.sk/index2.html

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Komentáře

Komentáře  

#1 P.A.Semi 2022-05-06 11:46
Inu, zmiňují tu NATO a USA, a poněkud se zapomnělo, že na Zmijím ostrově (Hadí ostrov) měl bio-laboratoř Izrael...
Myslím, že termín "zio-anglo-amer ická bioteroristická operace" je velmi přiléhavý... ona je především "zio"...! Však víme, kdo vlastní Média a ovládá ZOG vlády a kdo tedy měl hlavní podíl na vražedné dezinformační kampani Covid...

A jen poznámka k překladu - "State of the Nation" znamená spíš "Stav Národa" než "Stát Národa"...
πα½
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře