Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Velký ruský energetický podvod Ruské "temné peníze" financují "zelené" skupiny na Západě

Giulio Meotti

Jak se ukázalo, tak Rusko údajně podporovalo, často prostřednictvím "temných peněz" přes Bermudy – kde neexistuje ohlašovací povinnost, že finanční prostředky pocházejí od cizí vlády – "zelené" kampaně proti jaderné energii, aby zajistilo závislost Západu na dovozu ruských fosilních paliv. Vyšetřování provedené on-line magazínem Unherd navíc odhalilo, že environmentalisty na Západě financuje také Čína. Na snímku: Ruský prezident Vladimir Putin při projevu na summitu Energetického klubu, který se uskutečnil v rámci Petrohradského mezinárodního ekonomického fóra, 21. července 2013. (Foto: Mikhail Klimentyev / RIA Novosti / AFP prostřednictvím Getty Images)

"S rychle se přibližující zimou se Evropa ocitá v energetické krizi – a je odkázaná na milost ruského vůdce Vladimira Putina. Tuto katastrofu si způsobila Evropa sama, mnoho let na ní pracovala."

Těmito slovy začal úvodník deníku Wall Street Journal 20. října 2021, to je ještě předtím než Rusko shromáždilo své jednotky na ukrajinské hranici a žádný analytik ani think tank si nedokázal představit, že se schyluje k nemyslitelnému. Úvodník pokračoval:

"Evropští lídři sabotovali energetiku svých zemí ve jménu klimatické agendy, která sice nebude mít žádný vliv na klima, ale zato zvyšuje ceny energií, poškozuje spotřebitele a průmysl a nyní navíc posiluje tyrany v Kremlu."

"Velká Británie a EU se zavázaly ke snížení emise skleníkových plynů na nulu do roku 2050 a chtějí toho dosáhnout tak, že uzavřou uhelné elektrárny a nalijí miliardy do solárních a větrných projektů. Německo a několik dalších evropských zemí povětšinou zakázaly frakování. V důsledku toho se evropští lídři ocitli v pozici námořníků z 16. století, kteří se modlili za příznivý vítr a hezké počasí, protože ceny energií budou stoupat a klesat v závislosti na oblačnosti a povětrnostních podmínkách."

"Německo si také samo pod sebou podřezalo větev, když se kancléřka Angela Merkelová v přehnané reakci na havárii ve Fukušimě v roce 2011 rozhodla zrušit jadernou energetiku."

  • velky-rusky-energeticky-podvod-ruske-temne-penize-financuji-zelene-skupiny-na-zapade

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 P.A.Semi 2022-05-16 17:21
Jako za vším špatným i za Ekoterorismem je třeba vidět Židy v pozadí, kteří ovládají Západní ZOG vlády. Ti především vydělávají na těch "Zelených" projektech jako Dodavatelé... Ruský plyn také produkuje CO2 - a toho se chtějí nyní ještě pomluvami zbavit jako rozumné konkurence k šíleným větrníkům a solárním panelům. A zájmy o frakování - nejhorší ekologické zvěrstvo, si tu také přihřejí polívčičku svými pomluvami, že tomu prý dosud bránily Ruské "temné" peníze...
Je možné, že Rusové skrze Německé zkorumpované politiky bránili Francouzské jaderné energetice, což je špatné, protože jaderná energetika je čistý a spolehlivý zdroj... Němci chaoticky zavřeli své jaderné elektrárny poté, co Židi odpálili elektrárnu Fukushima jakožto vydírání Japonců, protože takhle mohli odpálit jakoukoliv další jako podobné vydírání... Inu, ale na to stačí nenechat dělat Izraelskou firmu ostrahu té elektrárny (jako byla Magna BSP ve Fukushimě)...
To ostatní jsou tu ale pomluvy s velmi nekalým úmyslem, jak prolomit odpor Evropského obyvatelstva proti Frakování a jím způsobenému tisíciletému znečištění spodních vod... A zase jsou v těch pomluvách jasně vidět ZOG pařáty a nenasytnost na další zisky do těch "správných" fondů...
Tvrzení nebo náznaky, že si Gazprom koupil všechny ty zrádce a příživníky na COP26, je fakt naivní...
Jsou tu dvě zkorumpované Mafie - jedna placená z Ruska pomlouvá jadernou energetiku, a druhá Mafie mnohem horší (placená zřejmě Zionisty, jejichž jsou třeba Bill Gates a WEF jen "bílí koně"...) lže o Klimatických Změnách a Globálním oteplování a chce odstavovat "fosilní" paliva - to jsou ti šmejdi na COP26 a jimi zmanipulované zombie Greténů... A ti si nyní chtějí pomluvami proti té menší mafii zajistit ještě větší zisky...?

πα½
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře