Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vladimír Putin a Kim Čong-un se setkali na ruském kosmodromu Vostočnyj.

Po prohlídce kosmodronu začala oficiální jednání mezi Putinem a Kimem za doprovodu jejich delegací. Severokorejský vůdce během nich vzkázal, že vztahy s Ruskem jsou pro Pchjongjang „prioritou číslo jedna“ a KLDR stojí za všemi kroky, které Putin učiní.

  • vladimir-putin-a-kim-cong-un-se-setkali-na-ruskem-kosmodromu-vostocnyj
přiložena videa:
 
 
-----------------------------------------------------
 
Severokorejský vůdce podpořil SVO na Ukrajině. Prohlásil, že Rusko povstalo k posvátnému boji za ochranu své bezpečnosti.
 
„Chceme dále rozvíjet vztahy, vždy jsme podporovali Putina a ruskou vládu. Doufám, že budeme vždy spolu v boji proti imperialismu a za vybudování suverénních států,“ řekl Kim Čong-un.
 
přiloženo video:
 
-------------------------------------------------------
 
Soudruh Kim Čong-un po jednání s Putinem navštíví Komsomolsk na Amuru, Vladivostok a řadu důležitých obranných podniků na Dálném východě, včetně továren na vojenská letadla.
 
Putin umožňuje vojensko-technicko-hospodářskou spolupráci s KLDR. Vladimír Putin hovoří o stavbách nového letiště, nové železnice a nových silnic, které umožní novou etapu spolupráce mezi oběma zeměmi !!!

přiloženo video:
https://vk.com/video-31371206_456269279
 
-------------------------------------
 

Vladimír Putin uspořádal slavnostní oběd na počest severokorejského vůdce Kim Čong-una:

Rusko:

Rusko a KLDR se snaží posílit pouta přátelství a dobrého sousedství, jednají ve jménu míru, stability a prosperity v regionu - Putin

Kim Čong-un sleduje kurz Kim Ir-sena a Kim Čong-ila, pokračuje v jejich činech, byli upřímnými přáteli a podporovateli při budování vztahů - Putin

Starý přítel je lepší než dva noví - Putin si vzpomněl na ruské a korejské rčení o dlouhodobém přátelství mezi KLDR a Ruskou federací

Na obědě s Kim Čong-unem Putin zvedl přípitek na blaho a prosperitu národů Ruské federace a KLDR a další posilování spolupráce mezi oběma zeměmi.

KLDR:

Putin a já jsme do hloubky probrali vojensko-politickou situaci na Korejském poloostrově - Kim Čong-un

Jsem si jistý, že ruská armáda a lid jistě vyhrají velké vítězství v posvátném boji za potrestání shromažďování zla, které si nárokuje hegemonii a živí iluzi expanze - Kim Čong-un

Rozvoj vztahů mezi KLDR a Ruskou federací odpovídá zájmům Pchjongjangu a Moskvy, KLDR hodlá budovat dlouhodobé vztahy s Ruskou federací - Kim Čong-un

Kim Čong-un je přesvědčen, že jeho návštěva poslouží jako důležitý okamžik pro přeměnu vazeb mezi Ruskou federací a KLDR v nerozbitný vztah strategické spolupráce.

Vůdce KLDR navrhl pozvednout sklenici na zdraví prezidenta Ruské federace, na nová vítězství pro Rusko a na rozvoj rusko-korejského přátelství.

přiloženo video:
https://vk.com/video-35660695_456372007

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Miroslav 2023-09-15 08:46
Všechny tyto přátele Ruska svině Gorbačov odkopnul. Gorbačov měl skončit na šibenici.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře