Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

BRICS+ představuje polovinu planety!

A zároveň skutečnou hrozbou pro zkrachovalý transatlantický finanční systém zvaný Mezinárodní měnový fond (MMF)! Příští summit pěti zemí BRICS - Brazílie, Ruska, Indie, Číny a Jihoafrické republiky - se bude konat letos v srpnu v Jihoafrické republice a představuje významnou příležitost pro polovinu planety a pak i pro některé další země, aby se konečně vymanily z dnešního zkrachovalého, dokonce vražedného transatlantického finančního systému a zavedly novou architekturu!

  • brics-predstavuje-polovinu-planety

Architektura založená na fyzickém ekonomickém rozvoji s odpovídajícím měnovým systémem. Ministr zahraničí Ruské federace Sergej Lavrov v nedávných komentářích z Angoly prohlásil, že Ruská federace spolu s Čínou jsou dnes připraveny spolupracovat v této fázi prostřednictvím formátu BRICS+ a že alternativní finanční systémy budou na pořadu jednání na jejich příštím summitu, protože jsou to seriózní země, které  se vzájemně respektují  a zároveň si dokonale uvědomují, co je v sázce!

Tdroj: https://jankratky.blog.pravda.sk/2023/02/02/brics-predstavuje-polovicu-planety/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Přemysl Javornický 2023-02-03 12:50
Pravděpodobně již letos bude nová architelkura světa vyhlášena (GESARA), jakmile budou eliminovány všechny dosud hrozící satanistické a mafiánské struktury. To se právě děje na Ukrajině a brzy se tak stane i v EU a i jinde, přičemž se EU a NATO rozpadnou ze své neudržitelné a zločinné podstaty.
Citovat
#1 miroslav petr 2023-02-03 08:53
Je jen otázkou času, kdy skončí vláda NWO, EU a USA. Pak se i ostatní země přidajíá k BRICS. Nejprve si však musí odtrpět Západ a Evropa, co si nadrobily.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře