Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Normalizace perverze

Paul Craig Roberts

Před mnoha lety jsem napsal, že normalizace a legitimizace první sexuální perverze vytvoří precedens a všechny ostatní budou následovat.

A to se také stalo. Každou chvíli očekávám, že si nějaký podnikatel otevře nevěstinec pro zoofily či nekrofily.

  • normalizace-perverze
  • normalizace-perverze
  • normalizace-perverze
  • normalizace-perverze

Normalizace začíná změnou názvu. Z buzerantů se stali gayové.

Minor-attracted-person (osoba, kterou přitahují nezletilí) (MAP) je nový název pro pedofila. Změna názvu zmírňuje historický odpor spojený s pedofilií. Stejně jako homosexuálové přešli z abnormality vyžadující léčbu, stejnou proměnou procházejí i pedofilové. Deviace se stává prostě sexuální preferencí a všechny jsou legitimní..

Zákony o věkové hranici pro legalizaci sexu jsou napadány jako forma věkové diskriminace, která těm, kteří jsou svévolně definováni jako nezletilí, upírá svobodu souhlasit se sexuálním stykem s dospělými. Argumentuje se tím, že normalizace pedofilie chrání děti tím, že umožňuje souhlas a nahrazuje tak napadení dětí souhlasem dětí se sexem s pedofilem.

Jak to vidí zastánci normalizace sexuálních úchylek, všechny sexuální touhy jsou dobré, když se naplní. Špatné a škodlivé je jejich potlačování.

Vzhledem k mimořádnému propadu západního světa do degenerace nemůže trvat dlouho, než si zvolíme pedofila za prezidenta.

zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2022/07/08/the-normalization-of-perversion/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 sergej 2022-07-12 00:19
Bylo to jinam ale asi mají problémy s mentální nouzí. :-)

Krize jo, jsou invenční že by šejkspíra nenapadlo. :bye:

ʇɐʞʇo uǝןzǝ
To tam realizují dikobraz poblitiky? :-))) Tak nedávno jsem použil výraz “šplapkát a ono se to asi zhmotňuje. I jim navzdory, kurva drát, zabili nám timiho ze south parku.
https://www.imdb.com/title/tt0766092/
“”Drogový skandál okolo německého kancléře a znásilněné poslankyně s cizím prádlem, které druhý den ráno na sobě nepoznávaly.”
°!° °!° dystopie

0 OdpovězUpravČvc 12, 2022 0:07
https://aeronet.news/vladimir-putin-podepsal-zlomovy-dekret-kterym-mohou-snadno-ziskat-ruske-obcanstvi-vsichni-obyvatele-cele-ukrajiny-a-dokonce-i-lide-bez-zadneho-obcanstvi-co-to-znamena-rusko-se-zrejme-snazi-zmarit/
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře