Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Americký pilot po covid očkování sdílí svoji zkušenost a poškození zdraví

Ve zkratce...

Pilot po covid očkování sdílí svoji nepříjemnou zkušenost, kdy mu lékaři objevili tzv. fibrilaci síní, což je jedna z možných příčin mrtvice.

  • americky-pilot-po-covid-ockovani-sdili-svoji-zkusenost-a-poskozeni-zdravi

Přepis:

Ani já jsem se nechtěl očkovat. Nikdy v životě jsem se neočkoval ani proti chřipce, a nechat si píchnout experimentální lék není něco, co bych kdy chtěl udělat. Cestuji mezi mým domovem na Havaji a Kalifornií, kde mám rodinu… jde o dva státy, které mají striktní omezení cestování, a tak v důsledku tohoto tlaku a toho, že moje aerolinka se chystala udělat očkování povinné, jsem se nechal očkovat (proti covidu). Očkoval jsem se v 11:30 dopoledne na Havaji. Vše bylo v pořádku, šel jsem spát a probudil se ve 3:30 ráno, kdy mi srdce velmi silně bušilo. Šel jsem na pohotovost, kde mě napojili na EKG a provedli testy krve. Rychle u mě objevili fibrilaci síní. To je hlavní příčina mrtvic.

Jak Lee řekl, jsou kritické fáze letu, kdy… víte, než nastoupím do letadla, musím zaškrtnout kolonku, než začnu pilotovat to několika miliónové letadlo. Musím zaškrtnout kolonku, kde se píše: „Jsem způsobilý k letu.” To bylo před covidem. Tehdy jste věděli, jestli jste se otrávili jídlem, jestli jste nachlazení, apod. Ale v tomto případě nikdy nevíte, kdy se z lahve objeví džin a složí vás.

Mohl bych dostat mrtvici ve 30 metrech nad zemí při přistávání letadla, zatímco 40 letadel je zaparkovaných na letišti vedle nás. Mohl bych na tu páku zatlačit, než by člověk vedle mě mohl cokoliv udělat, a to by pro spoustu lidí znamenalo konec. Nic dobrého. Lidé u moci nad tímto nepřemýšlí. Vláda vám nic neřekne. NIH a CDC tohle vše potlačují. Je řada pilotů, kteří se bojí veřejně promluvit. Mají strach z důsledků. Jsou tu muži, kteří chodí do práce se silnou bolestí na hrudi a v hlavě. Bojí se, že přijdou o svoji kariéru, protože jim je 25 let. Tohle se musí zastavit.

Překlad: David Formánek

zdroj - https://otevrisvoumysl.cz/americky-pilot-po-covid-ockovani-sdili-svoji-zkusenost-a-poskozeni-zdravi/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře