Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

JUDr. Kříženecký o Petru Pavlovi

JUDr Kříženecký: rozhovor o generálu Petru Pavlovi. Podloženo fakty.

  • judr-krizenecky-o-petru-pavlovi

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Jánošík 2023-01-17 17:27
Je to typický komunisticko - KGBácký nomenklaturní kariérista v nových podmínkách. Vysvléká barevné kůže dle potřeby, podle barvy okolí. Ještě stále má mnoho vrstev k upotřebení. A nová spodní vrstva stále dorůstá, jak žraločí zuby.
Kdybychom udělali vrt pod současnou vrchní modře-hvězdnou kůži, tak podle sledu barev vrstev bychom dokázali předpovídat budoucnost. Materiál na ty kůže pochází z hřbetní kosti, která se tím stává rosolovitou a ten rosol je pak materiálem pro lepení výtluků v šedé kůře mozku, tak funguje metabolismus hřbetu všech těch současných šlechticů liberální demokracie teplárenskýho řádu. Stráta podpůrné funkce hřbetu je pak nahrazována zrychleným růstem pedunklového svalu, který naoplátku umožní hbitější pohyb mezi vrstvami politického spektra. Nemají studu, nemají svědomí,
ale ani omezenou kapacitu žaludku, mají totiž několik žaludků, které se jim mohou převracet bez vyklopení obsahu. Když jdou do argumentačního boje tak si jenom zastřou bělmo ochrannou kůží jako slepice a zaostří nablízko. Když nebezpečí pomine ostří do dálky a podle toho co vidí reflexně mění sled barev vrstev kůže skrytých pod tou vrchní.
Citovat
#1 Bálek Zdeněk 2023-01-16 17:59
Pokud to zde smazali, tak podobné tady:? https://www.youtube.com/watch?v=nnpI4d3pIJc
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře