Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

L. Vrábel, organizátor demonstrace 3. 9. 2022 v Praze: Další demonstrace 28. 9. bude celorepubliková

Jak by měla vypadat změna politického kursu České republiky? Čeho lze dosáhnout demonstrací na Václavském náměstí? Kdo nám vzal naši zemi? A na čem se mohou shodnout například Trikolora, levicová KSČM a pravicoví Svobodní? I takové dotazy padnout.

Dnes je se mnou ve studiu svolavatel demonstrace Česká republika na 1. místě. Člověk, který se dlouhodobě občansky angažuje, netají se svými názory, není členem žádné politické strany a ve volbách do Poslanecké sněmovny kandidoval za hnutí Otevřeme Česko s podporou Chcípl pes.

  • l-vrabel-organizator-demonstrace-3-9-2022-v-praze-dalsi-demonstrace-28-9-bude-celorepublikova

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 Dana 2022-09-18 11:50
Velmi ráda podpořím účast na demonstraci, chybí mi informace kde-kdo- to organizuje v Ostravě.
Pokud to bude jen Praha,prosím o informaci kde se přihlásit..Děku ji Dana
Citovat
#2 nowak 2022-09-02 11:06
Neposlouchal jsem video celé, ale víte, někdy mi napadne myšlenka: Bylo 15 ,milionů obyvatel v Československu. Z toho prý 1 milión bylo komunistů. Kdyby tehdy bylo toto číslo obráceně, 14 milionů komunistů a 1 milión mimo, asi by se z naší republiky tento Bordelostát nestal! I když jsem znal komunisty, kteří kradli jak straky, ale většinově byli poctiví. A po těch co kradli, opravdu šla STB a opravdu šli do vězení. Jak kteří. Ale asi masa chtěla změnu a tak ji tu holt máme, jako velmi hořkou pilulku.
Citovat
#1 JB 2022-09-02 02:50
To je masírka....info že bude 28.9. další demonstrace (celorepublikov á-důležitější) jen odpustí páru od dlouho plánované a propagované demonstrace která se uskuteční 3.9. v Praze!!!!
Polovina pohodlných českých hloupých Pepíků tuto informaci pojme jako omluvu vůči svému špatnému svědomí a účast odloží na příště.
BOBO odkryla karty a ukázala zcela jasně komu slouží!!!
Předpokládám že pan Ladislav Vrábel ani netuší, že tento článek vyšel den před demonstrací!!!!
Jsou to slova vytržená z kontextu....... .Chce se mi z toho fakt blejt....je to smradlavá stoka!
Fuj.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře