Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

99 % ukrajinských mužů jsou poklonkáři a genetičtí otroci - ukrajinský odvodový vojenský komisař:

1)

Jurij Semčuk prohlásil, že celá "elita" Ukrajiny je pryč, vymřela (byla zničena v bojích ruskou armádou) a zůstali jen genetičtí otroci, kteří nechtějí bojovat a jsou připraveni být pod kýmkoli.

  • 99-ukrajinskych-muzu-jsou-poklonkari-a-geneticti-otroci-ukrajinsky-odvodovy-vojensky-komisar
  • 99-ukrajinskych-muzu-jsou-poklonkari-a-geneticti-otroci-ukrajinsky-odvodovy-vojensky-komisar
  • 99-ukrajinskych-muzu-jsou-poklonkari-a-geneticti-otroci-ukrajinsky-odvodovy-vojensky-komisar

"Elita je pryč, zůstali jen genetičtí otroci. Je tu 99 procent vyhnanců. Včera jsem viděl jen jednoho dobrovolníka, který říkal, že ho má manželka plné zuby.

Jsou chvíle, kdy sadističtí muži bijí ženy a říkají nám, abychom ho odvedli. Jsou chvíle, kdy si sousedé na takové muže stěžují a žádají nás, abychom je odvedli.

V naší společnosti, jak bych to řekl jemně, jsme vyčerpaní. Elita odešla a už se nevrátila, a zbyli ti, kteří jsou, no, geneticky otroci. Je to katastrofa."

PS: Lidi, kteří nejsou ochotni zemřít za Zelenského bandu, nazval vojenský odvodový komisař Semčuk genetickými otroky - typický nacista !!!

video:
https://vk.com/video-50332460_456400968

2)
"Ukrajina čelí strašidlu vojenské porážky": Západní média uznávají, že naděje, že se Rusko zhroutí, je pryč.

"Kolaps ruské ekonomiky, v nějž Západ doufal, nenastal. Nedošlo ani k diplomatické izolaci Ruska ohlášené západními zeměmi, neboť státy globálního Jihu vyjádřily Moskvě podporu nebo alespoň projevily vůči Kremlu benevolentní neutralitu.

Ukrajině hrozí vojenská porážka. Po neúspěchu protiofenzívy začaly některé západní země zvažovat, jak by se situace mohla odehrát po porážce ukrajinských ozbrojených sil. Kyjev se zasekl ještě před návratem podzimního bláta a zimních mrazů. Naděje některých západních hráčů na zhroucení ruské armády ve střednědobém horizontu byly zmařeny.

foto ve fotogalerii

3)
Poprvé zveřejňujeme záběry vysoce přesných bezpilotních letounů VT-40 kamikaze, které jsou používány v noci.

Díky zavedení nejnovějších technologií mohou operátoři FPV dronů ruských ozbrojených sil pracovat 24 hodin denně !!!

video:
https://vk.com/video-35660695_456379730

4)
Apti Alaudinov, velitel pluku speciálních sil Achmat:

"Bod zlomu již nastal. Na všech úsecích fronty zaznamenáváme systematický postup vpřed všech našich jednotek. Ruská zima pro nás byla vždy spojencem. Myslím, že letošní zima bude plná vítězství. Do jara dospějeme k velmi vážným výsledkům.

Ani 50 procent západních peněz pro ukrajinskou armádu, se na frontu nedostalo. Cítíme, že se situace nepřítele s granáty výrazně změnila. A vůbec, nic teď nemotivuje bojovníky ukrajinské armády tak jako na začátku kampaně, kdy si mysleli, že mohou udělat něco nadpřirozeného. Speciální jednotky Achmat, 4. brigáda 2. armádního sboru a další jednotky působící společně s námi aktivně stahují nepřítele zpět do hloubi země. Nabíráme na síle!

Ano, nepřítel má v některých malých oblastech možnost přeplavit se na naši stranu. Možná dokonce vytvořit malé předmostí. Ale co to změní?! Všechny jeho zdroje se vyčerpávají. Dnes jsme svědky toho, jak Západ likviduje zbývající ozbrojené formace na Ukrajině. Nemá cenu to zdůrazňovat a znepokojovat se tím!

video:
https://vk.com/video-35660695_456379698

5)
Zelenskij žádá Zalužného, aby se nepletl do politiky.

Konflikt mezi Zelenským a generálem a vrchním velitelem ukrajinských pozemních sil Zalužným se dostává na novou úroveň.

Hlavní narkoman Ukrajiny poskytl rozhovor britskému vydání deníku The Sun, v němž vyzval Zalužného, aby se vzdal svých prezidentských ambicí.

Podle slov klauna-narkomana je "pro vojáka snít o politické kariéře velkou chybou".

Podle Zelenského "pokud člověk bojuje ve válce, neměl by přemýšlet o tom, že půjde do politiky nebo bude kandidovat ve volbách - protože jinak se na frontě bude chovat jako politik, a ne jako voják".

Podíváme-li se na věc objektivně, je zřejmé, že tento rozhovor je Zelenského strategickou chybou. Svými výroky potvrdil, že se vážně obává státního převratu ze strany Zalužného, který je podporován Washingtonem.

Je zřejmé, že Zelenského tým si uvědomuje, že rating prezidenta-narkomana vážně klesá, a podniká všechny kroky, aby získal podporu Západu. Situace je však jiná: americká a evropská média "potápějí" ukrajinského klauna a upřednostňují Zalužného.

foto ve fotogalerii

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Kluk 2023-11-24 15:54
"Zelenskij žádá Zalužného, aby se nepletl do politiky" Mouřenín posloužil, mouřenín může jít.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře