Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kapitulace ukrajinských vojáků v Mariupolu neměla být fotografována

Jednou z podmínek, aby se ukrajinští bojovníci ukrývající se v tunelech pod mariupolským Azovem vzdali ruským silám, bylo, že nebudou pořizovat žádné novinářské záběry, videa ani fotografie.

Ukrajinci nechtěli utrpět vedle vojenské porážky také porážku informační. Navzdory tomuto zákazu se toho do médií dostalo jen málo. Přikládám snímky z videa Ministerstva obrany RF.

kapitulace-ukrajinskych-vojaku-v-mariupolu-nemela-byt-fotografovana

Naše média mají tyto fotografie a určitě v lepší kvalitě. Pravděpodobně je nesmějí zveřejnit. Ukrajina má zůstat v očích západního publika bez bázně a hany, jako již vítězná strana. Ukrajina nikdy nepřizná svou porážku. Dokonce ani tu definitivní. A neudělají to ani naše média, řízená informačními imperialisty zpoza Atlantiku a kanálu La Manche. A protože Kyjev porážku nepřizná, k žádné porážce nedojde. Bude to podvod na věky věků. Kdyby Goebbels a Donitz takto důsledně lhali, nacistické Německo by nikdy formálně válku neprohrálo. Darmo, Zelenskij je z chytřejšího nacistického kmene než Goebbels.

Mezi těmi, kteří stále zůstávají v podzemí a pravděpodobně se dnes nebo později vzdají, jsou desítky těhotných ukrajinských vojaček, většinou odstřelovaček. Je zajímavé, jak to zvládli za ty dva nebo tři měsíce. Je zajímavé, jak tyto ženy vzaly život jedněm lidem a chtějí ho dát jiným - svým potomkům. Dravé samice dělají totéž: berou život zpěvným ptákům a dávají ho svým dravým potomkům.

Vraťme se však do oblasti lidí. Ukrajinské snajperky tvrdí, že jsou těhotné, možná proto, aby nemusely z podzemí do doněckého zajateckého tábora, ale aby byly z humanitárních důvodů okamžitě propuštěny domů na území kontrolované Kyjevem.

Velitel praporů Azov Denis Prokopenko, podle poslance Verchovnej dumy /za zakázanou proruskou stranu "Pro život"/, pana Kivu, - žije v Kyjevě již dlouhou dobu. Podařilo se mu uniknout v jednom z posledních vrtulníků, které ještě létaly z Mariupolu do Kyjeva. Z Kyjeva, a ne z mariupolského podzemí, posílá své výzvy do světa. - No, kdo ví...

Zdroj: https://dedic.blog.pravda.sk/2022/05/17/kapitulacia-vojakov-ukrajiny-v-mariupole-sa-nemala-fotit/

kapitulace-ukrajinskych-vojaku-v-mariupolu-nemela-byt-fotografovana
kapitulace-ukrajinskych-vojaku-v-mariupolu-nemela-byt-fotografovana
kapitulace-ukrajinskych-vojaku-v-mariupolu-nemela-byt-fotografovana

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře