Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nový taktický znak Ukrajinců na vybavení NATO - znak Hitlerovy 23. tankové divize.

Poprvé byly tyto šípy spatřeny onehdy na amerických tancích BMP Bradley, slovinských M-55S (T-55) 47. mechanizované brigády ukrajinských nacistů.

novy-takticky-znak-ukrajincu-na-vybaveni-nato-znak-hitlerovy-23-tankove-divize

Pravděpodobně právě s těmito symboly nacisté brzy přejdou do protiofenzívy.

Ukrajinci tvrdošíjně malují na své tanky a další obrněná vozidla symboliku německé nacistické třetí říše, a vždy, když na to někdo upozorní, to bagatelizují "selháním jedince". Pak hákové kříže nahradí kříži Wehrmachtu a teď zase "šípy" nacistické divize založené na rozkaz samotného Hitlera.

Proč, to je záhada, vždyť na Ukrajině žádní nacisté nejsou, ne???

+ BONUS -------------------------------

Znaky německých tankových divizí

https://www.fronta.cz/znaky-nemeckych-tankovych-divizi

novy-takticky-znak-ukrajincu-na-vybaveni-nato-znak-hitlerovy-23-tankove-divize
novy-takticky-znak-ukrajincu-na-vybaveni-nato-znak-hitlerovy-23-tankove-divize
novy-takticky-znak-ukrajincu-na-vybaveni-nato-znak-hitlerovy-23-tankove-divize

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Radim 2023-05-22 11:14
Vy jste tak chytří...
Citovat
#4 Prokop Maleček 2023-04-28 08:13
Našel jsem na internetu, že ta překřížená šipka má být odznak (runa) 23. tankové divize nacistického Wehrmachtu, která byla součástí armád jižní Ukrajina. Myslím, že je to další projev globální šelmy a nějak mi s tím rezonuje takové to zvláštní historické vyčkávání v rámci tzv. podivné války s nacisty, až pak měli zabrání Francie a málem Anglie a také nevyhlášení války nacistům, až pak měli Pearl. Důchodci a invalidé se okradou cobydup, pro režim no-problem a toto režim tiše podporuje bez problému.
Citovat
#3 jano 2023-04-24 18:23
myslím si,že je velmi správné z boku malovat bílé kříže na americké a německé tanky. jen by jim měli dát víc barvy,aby byly krapet větší.
Bohužel nikdo těm tupcům ještě neřekl,že by je pro urychlení otáčení masomlýnku měli malovat i ze zhora na otočné věže.
Citovat
#2 Přemysl Javornický 2023-04-22 19:53
Rusové tyhle ukronacisty likvidují jako na běžícím páse všetně jejich západní vojenské techniky. To vedlo k dalšímu odkladu kyjevské ofenzívy, pro níž nejsou ani zbraně ani lidský materiál do mlýnku na maso. Ani samotné NATO již v tuto ofenzívu nevěří. Navíc kinžály zlikvidovaly špičku plánovačů NATO v podzemním bunkru a není již kdo by dokázal zajíistit alespoň obranu Kyjeva, natož nějaký strategický ofenzivní plán s nadějí na úspěch. Vše je pouze kyjevská a západní fikce, po zničení ukronacismu bude zničen i ten globální. A to již brzy.
Citovat
#1 Přemysl Javornický 2023-04-22 19:51
Rusové tyhle ukronacisty likvidují jako na běžícím páse všetně jejich západní vojenské techniky. To vedlo k dalšímu odkladu kyjevské ofenzívy, pro níž nejsou ani zbraně ani lidský materiál do mlýnku na maso. Ani samotné NATO již v tuto ofenzívu nevěří. Navíc kinžály zlikvidovaly špičku plánovačů NATO v pozdemním bunkru a není již kdo by dokázal zajíistit alespoň obranu Kyjeva, natož nějaký strategický ofenzivní plán s nadějí na úspěch. Vše je pouze kyjevská a západní fikce, po zničení ukronacismu bude zničen i ten globální. A to již brzy.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře