Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Potenciální válka proti Sýrii zdůvodněna podvodem

Podle článku amerického žurnalisty Finiana Cunninghama, uveřejněného 22. září na stránkách »Information Cloaring House« byl záměr přepadení Sýrie založen na videozáznamech dětí unesených z jejich domovů a zavražděných příslušníky teroristických uskupení usilujících o svržení vlády prezidenta Bašára Asada. Jde o tzv. snuff movie, tedy o film zaznamenávající skutečné mučení a zavraždění člověka.

  • potencialni-valka-proti-syrii-zduvodnena-podvodem

Už samotná válka, připravovaná proti nevinné Sýrii, by byla podle Norimberských principů válečným zločinem. Ovšem stejným zločinem je vytvořit pro její zdůvodnění tzv. humanitární důvody a prezentovat ji lidstvu jako válku spravedlivou. Uměle vytvořenou záminkou je záměrné zavraždění syrských dětí k propagandistickým cílům. Notoricky známé videozáznamy zachycující desítky napůl zahalených mrtvol syrských dětí se měly stát hlavním zdůvodněním pro rozpoutání nové americké války proti Sýrii. Zpočátku byl podezřelý jen sám fakt, že záznamy začaly kolovat po internetu a byly vysílány v televizních zprávách pouze několik hodin po údajném útoku bojovým plynem »sarinem«, který se měl uskutečnit letos 21. srpna na předměstí Damašku.

Ďábelská fabrikace

Nyní dochází k odhalení, že videozáznamy jsou součástí ďábelské fabrikace. Je faktem, že děti jsou mrtvé. Ale to, co nás nutí se zarazit, je, že byly zavražděny zřejmě nějakým jedem, který jim byl podán injekcemi a jejich smrt byla zaznamenána jejich vrahy s promyšleným záměrem: vyprodukovat propagační videozáznam, na jehož základě by byla obviněna syrská vláda z použití chemických zbraní k masovému vraždění svých občanů. Tato provokace byla zaměřena na vyvolání nenávisti světové veřejnosti k Asadovi a dosažení jejího souhlasu s Obamovým záměrem vojenské intervence proti Sýrii. Jinými slovy: svět byl tlačen do podpory zločinné války zdůvodněné záběry z odporných zločinů, které spáchali teroristé podporovaní Washingtonem.

Ve světě zločinu existuje jen málo zločinnějších a amorálnějších aktů, než je výroba tzv. snuff movies. Tento druh filmů zaznamenává reálné mučení a vraždění osob, jež o záměrech zločinců, kteří se těchto aktivit dopouštějí pro perverzní uspokojení nejen své, ale i zvrácených diváků, nemají ani zdání.

Snuff movie

Filmy se scénami smrti natáčejí samotní vrazi nebo jejich komplicové. Tyto filmy nebo videa jsou vysoce ilegální a tvoří součást tajné subkultury. Ti, kdo tyto filmy produkují, jsou stejně jako diváci podílníky na vraždách a filmy nebo videozáznamy jsou de fakto důkazy proti nim. Podrobné prozkoumání videozáznamů chemického útoku, který se uskutečnil 21. srpna, dokazuje, že nejde o nic jiného než o snuff movie. Šokující závěr přinesla nezávislá studie, kterou provedla představitelka syrských křesťanů Matka Agnes Mariem el-Salib se spoluautory, pod patronátem ženevského Mezinárodního institutu míru, spravedlnosti a lidských práv. Výsledkem studie je závěr, že videa zobrazující mrtvé děti jsou falsem. Znamená to tedy, že děti nebyly zavražděny, jak tvrdí opozice, syrskými vládními silami, které údajně pálily chemickou munici na damašské předměstí Guta.

Autoři ve studii uvádějí: »V okamžiku, kdy nás někteří rodiče unesených dětí kontaktovali s informacemi, že poznali své děti na videozáznamech jako oběti chemického útoku v Gutě, jsme se rozhodli, že videozáznamy pečlivě prozkoumáme.«Matka Agnes pak pokračuje: »Nejdříve jsme se zajímali o osud dětí, které jsme viděli na záznamech. Tito andílci se dostali do rukou dospělých mužů, kteří připomínali příslušníky ozbrojených gangů. Děti byly uneseny svým rodičům a jejich totožnost nebyla určena po celou dobu, nakonec byly zabaleny do pohřebních rubášů. Navíc jsme zjistili, že s tělíčky dětí bylo různě manipulováno, aby byl vytvořen působivější obraz pro kamery. Chceme upozornit na humanitární stránku tohoto zločinného zneužití dětí k politické propagandě chemického útoku v Gutě.«

Faleš západních »demokracií«

Matka Agnes a spoluautoři předložili výsledky své studie Radě OSN pro lidská práva v Ženevě. Přestože zpráva byla zveřejněna, západní tisk ji zcela ignoroval.

Nebylo zjištěno, kdo a jakým způsobem děti zavraždil. Děti nepatřily k obyvatelům předměstí Guta, ale mnohé z těchto děti byly uneseny teroristy při útoku na provládní vesnice v oblasti Latakie v severozápadní Sýrii, týdny před 21. srpnem. Tento poznatek podtrhuje zločinnost celé provokační akce, jejímž výsledkem mělo být rozpoutání krveprolití americkými raketami a bombami. V té souvislosti upozorňuji na hackery zachycené e-maily mezi plukovníkem vojenské rozvědky USA Anthonym McDonaldem a jeho přítelem, jenž mu blahopřál k dobře provedené akci, a paní Shapirovou a plukovníkovou manželkou: Zpravodajská služba americké armády se podílela na přípravě chemického útoku v Sýrii.

Pokud se podíváme na způsob, jakým Bílý dům a jeho Západní spojenci reagovali na incident a na videa, napovídá nám to něco o tajných dohodách na určité úrovni.

Namočen i Izrael

Objevilo se několik informací, že do chemického útoku byly zapojeny tajné služby Saúdské Arábie, Turecka a Izraele, které údajně dodávaly teroristům bojujícím proti syrské vládě otravné plyny. Tyto služby úzce spolupracují s tajnými službami USA, Velké Británie a Francie. Je třeba položit si základní otázku: kolik toho věděly tyto vlády o okolnostech ostentativní smrti dětí 21. srpna v Gutě. Podle obsahu e-mailu všechno, poněvadž akci organizovala DIA. Ve svém vystoupení v americkém Kongresu počátkem září označil ministr zahraničí Kerry tyto záznamy za odporné a zdůraznil, že svět musí reagovat na takový horor.

Pak poslanci zhlédli za zavřenými dveřmi všechny videozáznamy s mrtvými dětmi ležícími v bezútěšných prostorách nějakého domu na blíže neurčeném místě. Zdá se, že kongresmeni i senátoři zhlédli stejné záznamy, které viděl na internetu celý svět. Výsledkem bylo, že zahraniční výbor Senátu doporučil souhlas s rezolucí 2021 umožňující prezidentu Obamovi vojenskou intervenci do Sýrie...

(KK)

zdroj:http://www.halonoviny.cz/articles/view/9518291

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře