Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Stále se rozšiřující válka

Paul Craig Roberts

Na otázku, jak Rusko reaguje na to, že USA posílají na Ukrajinu zbraně s dosahem 93 mil, ministr zahraničí Lavrov odpověděl, že Rusko zřídí své pozice o 93 mil dále na Ukrajině, aby chránilo osvobozené oblasti.

Pokud se tedy poté Ukrajině podaří získat od USA balistické rakety MGM-140 ATACMS s dosahem 190 mil, bude muset Rusko jít o dalších 190 mil dál na Ukrajinu.

  • stale-se-rozsirujici-valka

To mi říká, že Kreml stále uvažuje o konfliktu jako o omezené vojenské operaci a nedospěl k tomu, aby o něm uvažoval jako o válce, kterou je třeba rychle vyhrát. Jinými slovy, pomalé tažení bude pokračovat, což zaručuje další zapojení USA/NATO.

Kreml stále nepochopil, že čím více a čím déle se Západ zapojuje, tím menší je možnost, že Západ uzná ruské vítězství. Neschopnost Kremlu pochopit naléhavou nutnost rychle dovést válku do vítězného konce vede k přímému konfliktu mezi Ruskem a Západem.

Překlad CFP!

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2023/02/03/the-ever-widening-war-30/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Ewiak Ryszard 2023-02-08 20:15
Kam jdeme? Prorok Daniel píše: "A [král severu = Rusko od druhé poloviny devatenáctého století (Daniel 11:27)] vrátí se do své země s velkým množstvím zboží [1945] a jeho srdce bude proti svaté smlouvě [nepřátelství vůči křesťanům] a bude jednat [to znamená aktivita na mezinárodní scéně] a se vrátí do své země [1991-1993. Kolaps Sovětského svazu a Varšavské smlouvy. Ruské vojsko se vrátilo do své země]. Ve stanoveném čase se vrátí [Ruské jednotky se vrátí na místa, kde byly dříve umístěny. Znamená to také vojenské akce, velkou krizi. Rozpadne se nejen eurozóna, ale i Evropská unie a NATO]. A vstoupí na jih [to bude začátek jaderné války], ale nebude tak jako předtím a jako potom [tyto vojenské akce nepovedou ke globální jaderné válce. Tato válka začne až po návratu krále severu a rozbuškou bude etnický konflikt (Matouš 24:7)]." (11:28, 29) Pak Američané zaútočí na Rusko. (Daniel 11:30a) Bude to vzájemná jatka, mír bude odňat ze země a bude použit meč velké moci. (Zjevení 6:4) Ježíš ho charakterizoval takto: "Děsivé věci [φοβητρα (φοβητρον - něco, co inspiruje strach, hrůzu) také [τε] a [και] mimořádné (týkající se neobvyklých jevů) [σημεια] z [απ] nebe [ουρανού] mocné [μεγαλα] budou [εσται]. (Lukáš 21:11) Některé starodávné rukopisy obsahují slova "a mrazy" [και χειμωνες] (dnes tomu říkáme nukleární zima), a v Mark 13:8 "a nepořádky" (zmatek a nedostatek veřejného pořádku) [και ταραχαι]. Budou také značné šoky (kvůli používání jaderných zbraní), nedostatek potravy a epidemie. "To vše bude teprve začátek porodních bolestí." (Matouš 24:8)
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře