Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Válečný zpravodaj Marat Chajrullin o situaci na Ugledarském směru:

Nyní je to jeden z hlavních směrů. Marinka je spojena s Ugledarem. Mezi městy vede pevná cesta, společná opevněná oblast. Marinku nyní obcházíme zprava. Již několik dní pracuje naše letectvo, používají se jedenapůltunové bomby. Konec nepřítele se blíží. AFU klade zuřivý odpor a podniká protiútoky. Zvýšili své uskupení z 10 na 20 tisíc mužů na ugledarském směru. U Marinky mají v poli asi 15 tisíc vojáků.

  • valecny-zpravodaj-marat-chajrullin-o-situaci-na-ugledarskem-smeru

Pokud dobudeme Marinku, Ugledar okamžitě padne a otevře se cesta na Kurachovo, které je důležitým logistickým uzlem. Pak bude otázka Slavjanska a Kramatorska vyřešena. Aby tomu nepřítel zabránil, zoufale se brání.

Pracují zde naše výsadkové a motostřelecké jednotky. Každý den dochází k malému postupu, dobýváme nová opevnění. Naše ztráty jsou mnohem nižší než ztráty nepřítele. Na tomto směru rozmělňujeme nejlepší jednotky VSU. Pracují zde jednotky speciálních operací a žoldnéři. Naši velitelé jsou spokojeni. Obsadili jsme Krasnogorovku. Teď se snažíme proniknout do koksovny.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 miroslav petr 2023-03-14 12:42
držíme vám palce. válka zřejmě skončí nejpozději do půl roku, ne.li mnohem dříve. usa už to vzdávají, pávek už začíná chápat, že je to marné...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře