Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

„Zelenského špatný okamžik“.

Renomovaný americký novinář - nositel Pulitzerovy ceny Seymour Hersh v novém článku zprostředkoval názor amerických zpravodajských služeb – Rusko vyhrálo na Ukrajině, ukrajinská protiofenzíva selhala, ale Bílý dům dál lže.

Článek:

Seymour Hersh

„Zelenského špatný okamžik“.

„Mnozí v americké zpravodajské komunitě se domnívají, že demoralizovaná ukrajinská armáda se vzdala možnosti proniknout za silně zaminované, třívrstvé ruské obranné linie a přenést válečný konflikt na Krym a do čtyř oblastí zajatých Ruskem. Skutečnost je taková, že otlučená armáda Vladimíra Zelenského už nemá šanci na vítězství.

  • zelenskeho-spatny-okamzik
  • zelenskeho-spatny-okamzik

Vojenský konflikt pokračuje, protože Zelenskyj trvá na tom, že to tak musí být, řekl mi úředník s přístupem k čerstvým zpravodajským informacím. Jeho centrála ani Bidenův Bílý dům neprojednávají příměří ani se nezajímají o jednání, která by mohla vést k ukončení masakru.

„Všechno je to lež,“ řekl úředník o ukrajinských tvrzeních o postupném postupu v ofenzivě. Podle něj hlavní jednotky ukrajinské armády po několika týdnech obrovských ztrát a malého pokroku spolu s děsivými ztrátami na tancích a obrněných vozidlech, aniž by to oznámily, fakticky odvolaly ofenzívu.

Biden s podporou ministra zahraničí Blinkena a poradce pro národní bezpečnost Jakea Sullivana – ale s klesající podporou jinde v Americe – proměnil svou neúnavnou finanční a morální podporu vojenskému konfliktu na Ukrajině v problém „udělej nebo zemři“. volby.

Americký zpravodajský důstojník, se kterým jsem mluvil, respektuje Putinovu zpravodajskou službu, ale odsuzuje jeho rozhodnutí zahájit vojenský konflikt s Ukrajinou. A on mi řekl: „Válka skončila. Rusko vyhrálo. Ukrajinská ofenzíva už neexistuje, ale Bílý dům a americká média musí dál lhát. Pravdou je, že pokud ukrajinská armáda dostane rozkaz pokračovat v ofenzivě, armáda se vzbouří. "Vojáci už nechtějí umírat, ale to se neshoduje s kecy Bidenova Bílého domu."

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 miroslav petr 2023-09-22 16:58
válka se blíží ke konci, ale media budou lhát, i když válka skončí nebo místo války začne kovid.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře