Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

BYL STŘELEC Z FILOZOFICKÉ FAKULTY NOVODOBÝM JANEM PALACHEM?

RNDR. JAN SEDLÁČEK: BYL STŘELEC Z FILOZOFICKÉ FAKULTY NOVODOBÝM JANEM PALACHEM?

Od začátku ve mně hlodá myšlenka, že to na FF bylo jinak, než jak nám tvrdí. Když jsem viděl ty začerněné dokumenty, které dostali poslanci z Bezpečnostního výboru, jsem si tím už naprosto jist. Je jasné, že policie před námi cosi tají. A doslechl jsem se i jednoho možného vysvětlení.

Informaci, kterou vám zde předám, berte s rezervou. Dozvěděl jsem se ji od známých, kteří se znají s lidmi, kdo znali Kozáka osobně. Nemám k tomu žádné důkazy, takže je to (zatím) na úrovni spekulace – nicméně by to přesně zapadalo do mozaiky známých skutečností. A také by to vysvětlovalo, proč před námi policie tak usilovně tají pravdu.

  • byl-strelec-z-filozoficke-fakulty-novodobym-janem-palachem
  • byl-strelec-z-filozoficke-fakulty-novodobym-janem-palachem

Jak známo, Kozák byl velmi inteligentní a patřil mezi špičkové studenty (což je prokazatelná skutečnost, svědčí o tom i jeho bakalářská práce). Naopak Filozofická fakulta UK se stala místem, které inteligenci a samostatnému myšlení příliš nesvědčí. Stala se střediskem progresivní propagandy, kde je studentům vštěpováno genderové, klimatické a pro-ukrajinské šílenství.

Zamysleme se nad tím, co se stane s inteligentním člověkem, pokud se dostane do takového prostředí. Pokud je psychicky odolný, tak tam může přežít a vzdorovat systému; labilnější člověk (což se s vysokou inteligencí nevylučuje) však v takovém prostředí snadno dostane psychické problémy. Uši slyší progresivistickou propagandu, ale oči vidí, že skutečný svět vypadá jinak a že to, co ze školy slyší, naprosto vůbec neodpovídá skutečnosti. Tím nastane v hlavě zkrat.

A teď k těm informacím, které jsem dostal:

Mluví se o tom, že Kozákovi v tomto prostředí přeskočilo natolik, že se rozhodl na to upozornit tím nejšílenějším možným způsobem. Mluví se o tom, že Kozák chtěl představovat „novodobého Jana Palacha“ – jen s tím rozdílem, že nezabil jen sebe, ale i řadu dalších. Podle toho, co jsem slyšel, chtěl tímto brutálním činem ukázat šílenství celého systému na fakultě.

Tím by se vysvětlovalo, proč poněkud nelogicky střílel směrem na Palachovo náměstí (prý to bylo součástí symboliky jeho aktu). A také to, proč střílel zpod ukrajinské fangle (i to mělo symbolizovat nesouhlas s ukrajinizací ČR.)

Znovu opakuji, že to jsou jen zprostředkované informace, které nemusejí být pravdivé. Na druhou stranu, právě tato verze nejlépe zapadá do celkové mozaiky. A mimochodem – znamenalo by to, že Jiří Kobza měl naprostou pravdu, když mluvil o tom, že Kozák byl důsledkem progresivismu ve školství.

Vyzývám proto policii a další odpovědné složky, aby před námi přestaly tajit pravdu a řekly, jak to doopravdy bylo. Dávat poslancům a veřejnosti začerněné dokumenty je neuctivé zejména vůči pozůstalým. Pokud chce policie bojovat proti spekulacím, tak ať řekne pravdu.

RNDr. Jan Sedláček, místopředseda ND

Zdroj: https://narodnidemokracie.cz/rndr-jan-sedlacek-byl-strelec-z-filozoficke-fakulty-novodobym-janem-palachem/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#6 Filipes@volny.cz 2024-02-21 15:58
Mně například zajímá, kde se nachází matka zastřeleného dítěte v Klánovickém lese? Podle různých zdrojů to je Ukrajinka, která utekla nějakému ukrajinskému bossovi a ten pro ni poslal svoje lidi, kteří zlikvidovali otce dítěte i dítě a ženskou vzali zpět na Ukrajinu. Podle svědků bylo slyšet několik hlasitých výstřelů. Dost divné, když Kozák měl v arzenálu i několik tlumičů. A těch nesrovnalostí je daleko více. Mimochodem, proč nezveřejnili Kozákův dopis? Nevěřím naši polici ani pozdrav.
Citovat
#5 mik521 2024-02-20 09:32
Stále nevidím přesvědčivý důkaz, že střílel DK. Jeho X-účet je fejk (kdože to vyrobil?). Na jaře si pořídil zbraně za statisíce - kde na to vzal, bez registrace ? A pak Klánovice - nonsens! V té hypotéze ála Palach velmi nesedí vražda otce - proč by vraždil otce ? Smutné je, že se takové věci dějí, ale ještě smutnější je, jak se zjevné rozpory zametají pod koberec ze strany moci. Je pak jasně vidět, že pro vládnoucí loutky a jejich loutkaře jsme jen chovný lidský skot bez nároku na pravdu. Jen fejky a lži. A když něco namítáte - dezoláti, extremisti, kremrole a švábi. To je naše svoboda 34 let po plyši.
Citovat
#4 Jaro Jaroslav 2024-02-18 12:38
Strelba smerom k Palachovmu namestiu mohla mat aj opačný význam! Že ním pohŕdal a že by mu posla guľku keby žil v dnešnej dobe, keď strelec Kozák videl kam to ten Americký alpinizmus-kam to dopracoval...Ži l som 22 rokov v USA, a dnes by som ich najradšej zrovnal zo zemou aj s tým degeneratom čo tam žije, a nechal to kolonizovať číňanmi..Inak ta doba prichadza po čiernych Olmekoch, červeních Indiánoch a bielom odpade z Europy, kódex Zouche-Nuttall, strana 36, jasne ukazuje ze to bude žltý číňan čo bude kolonizovať Severnú Ameriku po zmene cyklu na Zemi...
Citovat
#3 Jitka 2024-02-18 11:28
Když jsem viděla děkanku a rektorku, lekla jsem se. Bože, kde se vzaly osoby, které se neumí ani obléknout a FF přivedly až na dno.
Citovat
#2 miroslav petr 2024-02-18 10:26
Na podobné téma jsem psal zhruba před měsícem. Samozřejmě mu vadila propaganda proti Rusku, LGBT, 99 pohlaví a další nesmysly. Tato pravda nesmí vyjít najevo. Tomu se prý říká demokracie. Jak prosté, Whatsone....
Citovat
#1 Bálek Zdeněk 2024-02-18 10:16
Pravda je skládačka, vždy se skládá z více dílu. O tom, že Kobza jednu její část správně vystihnul, tedy i to, o čem tady píše autor, nepochybuji! Proto po něm systém tak vystartoval!!! Nicméně tu skrytou, mnohokráte v minulosti již vyzkoušenou ruku, amerických psychologických operací a manipulace s natipovaným jedincem, zde vidím od samého začátku!!! Proč naše policie tehdy ihned zahájila spolupráci s naší BIS? A čím jiným je naše BIS než jen prodlouženou rukou americké CIA a jejích zájmů?!! A kde a kým byl vyznamenán šéf naší současné BIS Koudelka?!! Jsme kolonií současného vedení USA, a to je vždy nutno brát v potaz na začátku každé mimořádné události!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře