Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Havrda: Ať se lidé rozhodnou sami. Nepotřebuji, aby je ministr, kterého platí, nazýval trolly

08.08. 2022

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) burcuje na svých sociálních sítích k očkování proti covidu-19. Podle jeho slov je to jediná cesta, jak se vyhnout vážnému průběhu tohoto onemocnění. Za svá slova to však schytal z mnoha stran. Lékař a místopředseda Svobodných Miroslav Havrda v této souvislosti navíc upozornil na velký byznys, který se odehrává na pozadí vakcinační kampaně.

  • havrda-at-se-lide-rozhodnou-sami-nepotrebuji-aby-je-ministr-ktereho-plati-nazyval-trolly
 

„Očkování. Očkování. Očkování. Nic jiného nás před vážným průběhem covidu-19 neochrání. Potvrzují to data z předchozích vln i vědecké studie. Nepodléhejte

nesmyslům šířených maily či na sociálních sítích. Je zbytečné riskovat zdraví pro nějakého proruského trolla, který chce ve společnosti akorát zasít nešvar,“ uvedl ministr zdravotnictví Vlastimil Válek.

Na jeho slova bezprostředně reagoval mluvčí Paralelní lékařské komory Miroslav Havrda. „Lidé mají právo rozhodnout se o očkování zcela dobrovolně, aniž by je ministr, kterého platí, nazýval trolly, šváby, ovcemi nebo mandelinkami,“ říká Havrda, který se však jedním dechem opřel ještě do jiné souvislosti spojené s očkováním proti covidu-19.

„Vláda dál odebírá vakcíny za miliardy, přestože statisíce dříve koupených už musela odevzdat, protože by u nás prošly. Místo toho, abychom stejně jako okolní země přestali odebírat vakcíny, o které je stále menší zájem, dál každý měsíc z našich daní vláda platí tento byznys,“ upozorňuje místopředseda Svobodných.

„Paradoxní by bylo, kdyby vláda skutečně zavedla daň z neočekávaného zisku, a ty stejné farmaceutické firmy, které bohatě platila, by následně naháněla kvůli dodatečnému zdanění,“ dodal Havrda.

Zdroj: https://www.svobodni.cz/aktuality/havrda-at-se-lide-rozhodnou-sami-nepotrebuji-aby-je-ministr-ktereho-plati-nazyval-trolly/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 nowak 2022-08-11 17:43
K tomuto doporučuji shlédnout na Protiproud video, kde mluví americký právník švýcarského původu.
Tento mimochodem dostal před soud v USA Deutsche Bank a ještě jednu velkou firmu a vyhrál.Takže odborník.Fuellm ich jeho jméno a mluví tam velmi hezky,že v této historii politické je namočena paní Merklová,dr.Fau ci,Bill Gates a spousta dalších.Hezké je,jak zmiňuje,že smrtnost na tuto nemoc je jen 1,14-1,15%.Tedy nic,moc.Ale za čísly je ohromná prolhaná aféra a tlak získat moc nad lidstvem.Další bod:Všude ve světě stoupl rapidně počet zemřelých po očkování!Doporu čuji shlédnout,snad se mu podaří,aby ďáblova past byla umlčena.
Citovat
#1 Zvědavý 2022-08-11 14:53
Pochopitelně, my víme, jak zůstat fyzicky i duševně zdraví bez napichovačské mafie.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře