Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

MĚLA STÁVKA SMYSL? S ASPEŇÁKEM STŘEDULOU TĚŽKO!

Stávka ukázala, jak bezzubé jsou odbory, pokud je vede člen mafiánského ASPENu Josef Středula.

Na takové odbory se nemůžeme spoléhat. Je potřeba, aby odbory (i další společenské instituce) byly založeny na hájení národních zájmů a na požadavku nezávislosti ČR. To v praxi znamená vystoupení z EU a NATO, popř. rozpad těchto škodlivých organizací.

  • mela-stavka-smysl-s-aspenakem-stredulou-tezko

Bc. Vít Skalský, předseda plzeňského sdružení ND, k tomu píše:

“Podvodník Středula organizoval velice úsměvnou stávku. Samozřejmě se nejvíce bavili vrcholní liberální demokrati. Zločinný systém přesvědčil pracující, že v našem politickém systému mají nějakou moc. Bohužel nemají, jsou směšní. Podobná stávka pouze signalizuje, že lid věří, že podobným gestem něco změní. Nezmění nic. Pracující pouze ukazují svojí slabost. Zoufalé volání stávkujících bude po zásluze odměněno. Demokrati ještě přitáhnou šrouby.
 
Prostý pracující vůbec neví, co se děje. Ani neví, že neví. Neví, s kým má tu čest. Jedinou smysluplnou politickou aktivitou je podpora bloku, který sdružuje národní politické síly za účelem vystoupení z EU a NATO. Kdyby masivně rostla podpora této iniciativy, mocní by možná trochu začali mít obavy. Neměli by ke komu utíkat pod ochranu. V případě vymáhání spravedlnosti by museli utéct do Izraele nebo USA, To by pro ně bylo nepříjemné.
 
Zatím u nás neexistuje politická síla, která by měla moc něco změnit k lepšímu. Vše je iluze. Pouze boj za okamžité vystoupení z NATO a EU má v současné chvíli smysl.”
.
 
K tomu dodáváme, že podobná síla právě vznikla – naše platforma Vystupme z EU a NATO, která bude v eurovolbách kandidovat jako koalice 8 prinárodních stran s názvem Aliance za nezávislost ČR.
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Skeletor 2023-11-29 12:08
Od dosazení pětidemolice k moci si tato s národem vytírá prdel a po dobrém se na tom nic nezmění. Vždy se říkávalo na hrubý pytel hrubá záplata a to v této době platí obzvlášť.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře