Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

NEPOKOJE VE FRANCII POD KONCEPTUÁLNÍ LUPOU

Francií opět zmítají zuřivé nepokoje, a to kvůli smrti nezletilého, drzého, muslimského spratka, který opakovaně řídil auto bez řidičáku a odmítal uposlechnout výzvy policie. Záminka rabujících tentokráte? Chování policie.

Ne že by dnešní policie (= opora NWO systému v jednotlivých zemích) byla to pravé, nicméně, jsou i okamžiky, kdy je potřeba se jí zastat a incident ve Francii je právě takovýmto případem.

  • nepokoje-ve-francii-pod-konceptualni-lupou
  • nepokoje-ve-francii-pod-konceptualni-lupou
  • nepokoje-ve-francii-pod-konceptualni-lupou

Nepokoje tohoto typu nejsou ojedinělé. Běžně je vídáme v západní Evropě. Mají vždy stále, až podezřele stejný scénář. Kvůli nějakému postřelenému/zastřelenému ztroskotanci, o kterého by jste si kolo neopřeli, se po celém městě, oblasti a následně zemi rozjedou nepokoje, násilí a rabování. Z historie viz například Rodney King, Mark Duggan, nebo George Floyd. Že by média nebo protestující někdy zmínili a zohlednili stanovisko policie, PROČ k zastřelení došlo, jaksi není třeba. Řídit podnapilí auto s drogami v kapse bez řidičáku, mít u sebe nelegální zbraň a ještě posílat polici do pr… je asi normál, že?

V 99 % procentech mají tyto nepokoje na svědomí barevní přistěhovalci, které nám sem “naše” drahocenné vlády přes původní odpor obyvatelstva násilně vtlačily. A to přes to, že si v našich zemích žijí jako vepři v žitě a nemají jediný důvod si na něco stěžovat.

Nepokoje ve Francii však nemají tentokráte čistě etnický charakter, protože mezi davy rabujících se běžně vyskytují bílí Francouzi. Jedná se spíše o morální stav mládeže obecně. Na jakoukoliv převýchovu je však nyní již pozdě. Francie je definitivně ztracena po všech stránkách.

Kdo se zajímá o to, která bije, zajisté ví, že tajné služby téměř všech mocností po 2. sv. válce vyvinuly přístroje a techniky, kterými lze „programovat“ chování jednotlivce i davu. A vězte, že tyto techniky jsou hojně využívány za účelem prosazení postranních úmyslů. Například útoky šílených střelců v USA za účelem odzbrojení obyvatelstva (vůči systému). A kdo nezná, jak se těmto technikám bránit, tak je jim de facto vydán na milost a nemilost. Což o náctiletých, primitivních, pudových výtržnících, kteří ani neví, že žijí, platí asi desetinásobně. Ovládat davy mohou rovněž seance tajných okultních spolků či různé nehmotné potměšilé entity, se kterými lóžoví bratři rádi spolupracují, ale o tom jindy…

Nyní vyvstává otázka, co s tím? Jak by každá normální vláda měla řešit takovéto situace? Řekněme si na rovinu, že zde už bohužel nic nenadělají rozumné slovo ani mírumilovné výzvy k pořádku. Je potřeba použít tu nejželeznější možnou ruku, kterou si jen dovedete představit. Na hrubý pytel hrubá záplata. Ani centimetr čtvereční anarchii! Není možné, aby nezletilí, nevychovaní, drzí spratkové diktovali zbytku společnosti svoje zvrácené vidění světa pod nejrůznějšími záminkami typu „zastřelili nám kamaráda“, když ho ani neznali a nikdy neviděli. Toho „kamaráda“ přeci nezastřelili jen tak pro legraci. A co s tím mají co společného majitelé vyrabovaných obchodů nebo pětileté děti starosty na druhé straně Francie? To snad chápe i havlistická hlava.

Ale pozor! Velký pozor na to, kdo tyto nepokoje bude potlačovat, kdo číhá v pozadí a čeká na svoji vlnu. Nezapomeňte, že tímto způsobem se na scénu dostal do té doby neznámý židozednář Nicolas Szarkosy (dle jistých zdrojů člen komise 300).

Vše nasvědčuje tomu, že tyto nepokoje nemají svévolný původ. Francouzská Le Grand Orient o tom zdá se ví svoje…

https://en.wikipedia.org/wiki/Grand_Orient_de_France

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře