Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Všichni trochu zchudneme …

Všichni trochu zchudneme, říká nám blahosklonně premiér Fiala. Chce tím říct, že přijdeme o trochu luxusu. O ten luxus, který stejně lidé jako Fiala považují za nemorální. Jenomže ono jde o něco jiného: být chudší znamená mít horší zdravotnictví, znamená to jíst hůř, znamená to, že se dožijeme o něco méně let. Znamená to, že se zvedne míra stresu a následně přijdou různé nepříjemné choroby. Znamená to, že se zvedne kriminalita a další patologické jevy spojené s chudnutím (alkoholismus, drogy, domácí násilí).

  • vsichni-trochu-zchudneme
  • vsichni-trochu-zchudneme
  • vsichni-trochu-zchudneme
  • vsichni-trochu-zchudneme
  • vsichni-trochu-zchudneme
  • vsichni-trochu-zchudneme

Že máme poslušně souhlasit s chudnutím, o tom se nás tato parlamentní garnitura (ANO, ODS, Piráti a další) snaží přesvědčit dva roky. Dva roky tito zločinci decimují naši ekonomiku ve jménu tzv. boje proti kovidu. Teď se nám chystají zasadit další ránu.

Ať je Putin sebevětší darebák, stav naší ekonomiky a vše, co se dále stane, to není vina Putina ale našich politiků za posledních dvacet let. Oni vedli válku proti kapitalismu. Oni znemožnili této republice bohatnout. Oni dovolili založit energetiku na totálně iracionálních základech. A teď se nám tito pokrytci, neschopáci a zločinci snaží namluvit, že se s tím prostě musíme smířit. Jako bychom si chudnutí zasloužili. Ve skutečnosti SE S TÍM SMÍŘIT NEMUSÍME.

Mnohé se dá ještě zachránit. Můžeme se vrátit ke kapitalismu. Krizová doba je vhodná k radikálním reformám. Jenomže lidé jako Fiala či Babiš žádné reformy dělat nechtějí. Chtějí dál ničit svobodu v této zemi – čímž budou dále ničit naši ekonomiku. A oni sami chudobu nepocítí, ve slonovinových věžích si ústřední topení nevypnou. To naordinují nám. Nám, které pokládají za své nevolníky.

A přitom je to tak snadné… Vypráskat nepřátele kapitalismu, všechny ty Babiše, Fialy, Rakušany, Okamury, Jurečky a Pekarové-Adamové z jejich pozic. Otázka nezní, zda musíme chudnout. Otázka zní takto: chcete kapitalismus? Nechcete? Myslíte si, že kapitalismus je nemorální? No, tak to holt budete skutečně chudnout.

zdroji: https://svobodny-svet.cz/vsichni-trochu-zchudneme/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře